ראשי » גופנפש, הוליסטיקה-כללי, נטורופתיה, צמחי מרפא, רוחניות, רפואה טבעית » תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת-י.ברנר

תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת-י.ברנר

שם הספר: תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת– מה לעשות כאשר נודע לך שחלית בסרטן וכיצד למנוע מחלה זו
מחבר : ד”ר יוסף ברנר
מספר עמודים : 594
סוג כריכה: קשה

תחום: גופנפש, קשר בין גוף לנפש, סרטן, ריפוי טבעי, תזונה, היפר תרפיה, תוספי מזון, סרטן השד, סרטן המעי הגס וסרטן החלחולת, לימפומה,סרטן הלבלב, קיבה, וושט, גידולי כליה סרטן צוואר הרחם, סרטן ריאה, סרטן שלפוחית השתן, לוקמיה, גידולי סרטן מוח, מלנומה, סרטן הערמונית, קרצינוגנים, ניקוי רעלים מהגוף- דה טוקסיפיקציה

תקציר: בספרו של ד”ר יוסף ברנר “תעצרו את הסרטן אני רוצה לרדת- מה לעשות כאשר נודע לך שחלית בסרטן וכיצד למנוע מחלה זו” מעניק המחבר לקורא מידע אודות המחלה, מניעתה והטיפול בה – וכהגדרת המחבר “מדריך מקיף לטיפול ומניעה של סרטן בשיטות של רפואה אלטרנטיבית-משלימה והיפר תרמיה ושילוב שלהן עם שיטות הטיפול הקונבנציונליות”.

בספר מנסה המחבר להעניק לקורא מבט על המחלה מסיפורו האישי כחולה, מנקודת מבט רפואית קלאסית של הרפואה הקונבנציונלית ומנקודת המבט כמטפל ברפואה משלימה תוך מתן דגש על שיטות כמו היפתרמיה. בספר עוסק המחבר בנושאים כמו רפואה אלטרנטיבית משלימה בסרטן, “האם תוספי מזון יכולים למנוע היווצרות סרטן“, מחוללי סרטן במזון ומחוליי מזון סביבתיים – קרצינוגנים, היבטים גנטיים והיבטים הורמונאליים כמחוללי מחלת הסרטן, תוספי תזונה, ורכיבים טבעיים לטיפול במחלה והאטתה, תרופות קונבנציונליות בשימוש הרפואה האלטרנטיבית, טיפולים פיסיקליים בסרטן כמו גלוונת רפיה, חמצן, אוזון, הקרנת דם באור על סגול, רייפ, תרפיה ציטולומינסצנטית, רעלים מהגוף- דה טוקסיפיקציה, שיטות טיפול מיוחדות ועוד.

עוד עוסק המחבר בהיבט הפסיכולוגי-נפשי-רוחני של מחלת הסרטן, ומתאר את “הבסיס המדעי של טיפולי גוף-נפש”, בפרק “השפעת הנפש על הגוף”. כמו כן, מעניק ברנר מידע אודות סוגי סרטן שונים כמו סרטן השד, סרטן ריאה, סרטן המעי הגס וסרטן החלחולת, סרטן הלבלב, קיבה, וושט, סרטן צוואר הרחם, סרטן הערמונית, סרטן שלפוחית השתן, לוקמיה, לימפומה, גידולי מוח, מלנומה, סרקומות, גידולי כליה ועוד.

בנוסף, מעניק המחבר מידע אודות טיפול בתסמינים של מחלת הסרטן כגון טיפול בבעיות בדרכי העיכול, בעיות נפשיות, כאבים של סרטן, בעיות בתיאבון וירידה במשקל וכן מידע על הנדרש לעשות כאשר אדם מגלה שחלה בסרטן, בחירת הטיפול המתאים, ומידע מילוני אודות מונחים רפואיים רלוונטיים.