ראשי » גופנפש, דיקור סיני-אקופנקטורה, הוליסטיקה-כללי, התפתחות אישית-הגשמה עצמית, יוגה, מדיטציה, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות, רפואה טבעית, רפואה משלימה, תזונה-דיאטה » רפואה משלימה לרגל היום הראשון של האביב

רפואה משלימה לרגל היום הראשון של האביב

רפואה משלימה לרגל היום הראשון של האביב

כמידי שנה, היום הראשון של האביב מצוין היום – 20.3.2012  בו נחגג גם בתרבויות עתיקות כמו תרבות המאיה, יום השוויון האביבי. ביום הראשון של האביב הנחגג היום החל מהבוקר, מסתיים מבחינה סימבולית ואסטרונומית החורף ומתחילה עונת האביב. ביום אביבי פותח זה השמש חוצה את קו המשווה באופן שאורכו של הלילה והיום זהים.  

טבע ביום אביבי. צילום: מערכת פורטל הוליסטיקה- רפואה משלימה

טבע ביום אביבי. צילום: מערכת פורטל הוליסטיקה- רפואה משלימה

לפניכם מספר הצעות לפעילות פנאי, חיבור לנפש, מודעות עצמית, עשייה רוחנית, הכרת תודה, ריפוי טבעי, שימוש ברפואה משלימה ועשייה חיובית לרגל היום הראשון של האביב שמצוין היום 20 למרס:

1. צאו לטיול אביבי עם עמכם. מצאו פינה ירוקה ומלאת פריחה ותרגלו נשימה נכונה, הנאה מההוויה השלמה, הוקרה ושלמות של הבריאה, חיבור לטבע הפיזי שסביבכם ולטבע הרוחני מלא השפע שמזמן לכם העולם. היו מצויים בהוויה של האביב. בחוויה של היום המיוחד בו אתם מצויים, בזמן הזה, בטבע, בקיום המוחשי שלנו המשולב במציאות העכשווית- הפיזית והמנטאלית-רוחנית. תהנו ממה שהטבע של הקיום מזמן לכם- כאן ועכשיו.

2. הכניסו משובת אביב נעימה לחייכם לרגל פתיחת היום הראשון של האביב באמצעות צפייה בסרטוני תרגול של יוגה צחוק. צחקו הרבה ובאופן משוחרר. מחקרים מוכיחים כי צחוק מסייע לבריאות הפיזית והנפשית.

3. השתתפו בשיעור, בלימודי רפואה משלימה, לימודים הקשורים לרפואה אלטרנטיבית באופן פרטי או אפילו באחת המכללות ללימודי רפואה משלימה, לימודים שיסייעו לכם בריפוי טבעי, בהתחברות לעצמכם, בשיפור עצמי, במודעות, לימודים הקשורים לנושאי רוחניות, נפש, פסיכולוגיה, לימודים במדעי ההתנהגות, כאלה שיעזרו לכם להעניק מהשפע שמצוי בכם לעצמכם ולאחרים. לקראת האביב, הכניסו לחייכם צמיחה והתחדשות, לבלוב ועשייה מחודשת בדמות לימוד רפואה משלימה, קורסים, סדנאות או חוגים שקשורים להעשרה בתחום כמו לדוגמה לימודי רייקי, יוגה, מדיטציה, איור-וודה, פנקו את נפשכם וגופכם בטיפול כמו רפלקסולוגיה או טיפול בבעיה שהזנחתם מזה זמן רב כמו פלטפוס בכף הרגל באמצעות התאמת מדרסים או טיפול במחטים סיניות בדיקור סיני, שיאצו, רייקי או הילינג אנרגטי.

4. העניקו מעצמכם – עשו משהו טוב אחד לפחות היום לכבוד האנשים שסביבכם לכבוד היום הראשון של האביב. מלאו את עצמכם בחיוביות ובאהבה, רוח נתינה והענקה, ועשו מעשה אחד חיובי שיעזור למישהו אחר כחלק מהכרת התודה שלכם ליקום המעניק לכם.

5. שלבו בתפריטכם התזונתי מגוון מזונות טבעיים לריפוי טבעי ולחיזוק החיבור התזונתי, הפיזי והרוחני שלכם לטבע האביבי המלבלב, כמו לדוגמה אכילה של שקדים ואגוזים, ירקות ופירות, סלטים, סויה, קטניות ועוד.

דילוג לתוכן