ראשי » הוליסטיקה-כללי, מיסטיקה, קריאה בכף היד » כירולוגיה: משמעות הקווים בקריאת כף היד

כירולוגיה: משמעות הקווים בקריאת כף היד

מסתורי כף היד: מה משמעות הקווים הפרוסים על כף ידניו, בתורת הכירולוגיה- קריאת כף היד ?

קריאה בכף הידכירולוגיה היא שיטה המיועדת לספק למאובחן מידע אודות תכונותיו, התנהגויות ועתידו בהתבסס על מאפיינים המצויים בכף ידו: מאפיינים הקשורים לאצבעות כף היד, בליטות בכף היד ולקווים טיפוסיים המבטאים תכונות ומאפיינים של האדם. 

קריאה בכף היד. כירולוגיה. צילום: מערכת פורטל הוליסטיקה- רפואה משלימה.

קריאה בכף היד. כירולוגיה. צילום: מערכת פורטל הוליסטיקה- רפואה משלימה.

קיימים ארבעה קווים מרכזיים בכף היד : קו הראש, קו הלב, קו הבריאות וכן קו החיים . מהי משמעותם של כל אחד מארבעת הקווים  בנוגע לקריאה בכף היד :

קו הראש – זהו קו אשר מבטא את האופן בו אדם חושב , את ההגיון והרציונל שלו, והינו סמל ליכולות הקוגניטיביות, ההבנה השכלית, האינטליגנציה והתפקוד המנטלי של האדם. קו זה הינו קו אופקי לרוחב של היד.

קו הלב – קו המבטא את הבעת הרגשות והאהבה שלנו כלפי אנשים, קו המבטא את היכולות הרגשיות והפיזיות שלנו במישור החיבה, האהבה, היחסים והרגשות- קו הקשור באהבה (לאו דווקא רומנטית) וביחסים, תשוקות וצרכים וגם את החוזק והצרכים הייחודיים במישור הפיזי. זהו קו אופקי לרוחבה של היד והוא מקביל לקו הראש.

קו הבריאות – קו המסמל את החוזק הפיזי והמערכתי ואת הימצאות חולשות, ליקויים, הבעיות, קשיים הבריאותיים של המטופל ונטיותיו הבריאותיות. קו זה הוא מאונך ולעיתים לא מובחן כשאין למטופל ליקויים רפואיים.

קו החיים – שלא כפי שנהוג לחשוב, קו זה אינו מבטא את האורך הצפוי של החיים, אלא את טיב החיים ואורח החים. קו זה מבטא את כברת הדרך, ההוויה, החוויות והאירועים שעברו על האדם במהלך חייו והוא מסמל את איכות וטיב חייו של האדם. הקו מסמל את תפקודו הגופני הפיזי וחיוניותו של האדם ופעלתנותו ואת חוזקו המנטאלי. זהו קו אנכי לאורכה של היד ויורד לכיוון שורש כף היד, מסביב לגבעה שלצד האגודל (גבעת ונוס).

5 תגובות עבור " כירולוגיה: משמעות הקווים בקריאת כף היד "

 1. Cindy הגיב:

  You are getting a new house?! Cotrgans, so exciting! I am cracking up at your vintage tee 😉 That is from THE game, circa fall of 97 (?) isn’t it? And you all are beautiful for such early risers.

 2. Bonjour moi c’est Hortense maman d ‘Enzo 12ans Clhoé 9ans Swann 7ans Noah 3ans merci pour le jeu et bon anniversaire!!!

 3. dsl kredit hotline הגיב:

  [quote]This is why I am against ALL WARS. Innocents get killed over the decisions of elites who don't give a damn about them.[/quote]I am against wars.I am against guns.However I am going to keep my 3 guns just in case I run into a person who DOESN'T GIVE A DAMN ABOUT WHAT I THINK and has a GUN OF HIS OWN to make his thoughts count against me.

 4. http://www./ הגיב:

  سلام اقا من الان دارم بازی میکنم ولی یه سوال دارم مثلا من یه سرور رو پیدا کردم داخل بازی و ای پی سرورم دارم حالا میخواد فردا به همون سرور وصل بشم باید چه کدی رو در کنسول بازی بزنم که به همون ای پی سرور وصل بشه ؟

 5. Erica and Craig,We are with you and Gavin every second of the day and night in our thoughts and prayers. You are never alone in this. I’m summoning all of my Mommy love and focusing it on Gavin. Jack has been saying prayers for Gavin too.Love you guysSam

השאר תגובה