ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, הוליסטיקה-כללי, חדשות-הוליסטיקה, מיסטיקה, רוחניות, רייקי, רפואה משלימה » איך עושים רייקי ומה זה רייקי?

איך עושים רייקי ומה זה רייקי?

מהי טכניקת רייקי ? מה זה רייקי בכלל? ואיך עושים רייקי. בין אם מדובר בטיפול עצמי של רייקי ובין אם פניה לקבל טיפול מאדם שהוכשר לכך, רבים תוהים על מהות הרייקי ויעילותו.

רייקי הוא כלי טיפולי המשויך לכלי הרפואה האלטרנטיבית. לא קיים גוף ידע מדעי מחקרי שהוכיח את יעילותו של טיפול רייקי. עם זאת כמו שיטות טיפול אחרות, גם טכניקת הרייקי זוכה להתענינות. רבים פונים לקבל טיפול רייקי או ללמוד איך לבצע רייקי על עצמם. כלומר בדומה לשיטת אחרות של רפואה אלטרנטיבית יעילות הרייקי לא הוכחה מדעית. ולמרות זאת רבים משתמשים ברייקי לטובתם מתוך בחירתם שלהם, חרף העדר תימוכין לכך.

מהו רייקי ? רייקי היא טכניקה בה המטפל – גם בטיפול עצמי מניח את הידיים שלו מעל הגוף של המטופל. כך הוא מאפשר על פי השיטה לאנרגיה של הרייקי של היקום לזרום מהמטפל למטופל לריפוי.

כמו שימוש בשיטות רפואה אלטרנטיבית אחרות ושיטות רפואה מסורתית או רפואה קלאסית מדעית, מומלץ לפני כל טיפול רפואי, נפשי או אחר לפנות לרופא מורשה כדי לוודא ששימוש בטכניקות כאלה או אחרות לא מסבות נזקים למטופל. וכמובן אם בדעתכם לטפל באחרים בכל טכניקה, יש לדאוג להכשרה רפואית ומקצועית מתאימה ולפעול על פי כלל החובות הרפואיות, המשפטיות והאתיות הנדרשות ובהתאם למצב המטופל. זאת כדי להמנע מטיפול רפואי רשלני, מטעה או מזיק.

 

איך עושים רייקי?

סרטון הסבר הדרכה אילו תנועות נכון לבצע כדי לעשות רייקי?

טיפול עצמי ברייקי: הדרכה כיצד לבצע רייקי בטיפול על עצמנו  בצורה נוחה ?

תגיות:
דילוג לתוכן