ראשי » ארומותרפיה, הוליסטיקה-כללי, נטורופתיה, צמחי מרפא, רפואה טבעית, רפואה משלימה » הכנה ביתית של סבון טבעי

הכנה ביתית של סבון טבעי

 

 

נטורופתיה ביתית: סרטון המסביר כיצד להכין בבית סבון טבעי אורגני בהכנה ביתית

בסרטון ביתי זה מסבירה בסרטון מסבירה אסתר – ESTHER SKINCARE כיצד להכין את הרכיבים וליצור באמצעותם סבון אורגני בעל ניחוח משובח המבוסס על רכיבים טבעים אורגניים ומכיל צמחי מרפא.

קונספט יצירת סבון ביתי מושתתת על יסודות הריפוי הטבעי- הנטורופתיה אשר ככלל עושה שימוש ברכיבים מן הצומח על מנת לטפל ולהקל על בעיות רפואיות ומצבים נפשיים של מטופלים. עקרון בסיס הוא כי מלבד צריכת מזון, תוספים או צמחי מרפא באמצעות תזונה, ניתן להעצים את הגוף, להפעיל את כוחות הריפוי של הגוף, לעורר אותו לפעילות, לשפר את האיזון האנרגטי והפיזיולוגי, ולהשפיע על הגוף גם באמצעות העור.

לפיכך, יש המייחסים חשיבות רבה לריפוי טבעי גם באמצעות החדרת רכיבים טבעיים לגוף דרך העור, באמצעות תמציות ארומטיות לדוגמה כמו ריפוי באמצעות ניחוחות בשיטת הארומתרפיה. יסוד משיק לארומתרפיה ולנטורופתיה הוא זה של השפעה על הגוף באמצעות פני העור, והחושים. לפיכך יצירת סבון טבעי באמצעים ביתיים הינו פתרון איכותי לצורך כך, השם דגש על חומרים אורגניים, רכיבים מן הצומח והעדר חומרים כימיים, תוספות סינתטיות, רכיבים מלאכותיים ומרכיבים אחרים מהם מסתייגים רבים מחשש להשפעותיהם על הגוף ובינהם SLS Sodium Lauret Sulfate

 

דילוג לתוכן