ראשי » גופנפש, הוליסטיקה-כללי, נטורופתיה, צמחי מרפא, רוחניות, רפואה טבעית, תזונה-דיאטה » 10 הסודות של האנשים הבריאים

10 הסודות של האנשים הבריאים

שם הספר: 10 הסודות של האנשים הבריאים
מחבר הספר : פטריק הולפורד
הוצאת ספרים: הוצאת פוקוס
סוג כריכה: רכה
מספר עמודים : 286

תחום: כושר, התעמלות, נוגדי חימצון, תזונה, בריאות טובה, פעילות גופנית, איזון רוחני, איזון אנרגטי, רגשות שליליים, הרגלים בריאותיים, מערכת העיכול, רמת הסוכר, שומנים, כושר גופני, תזונה טובה, חיוניות, בריאות, מצב רוח, מצב בריאותי, זיכרון, אנרגיה, מערכת חיסונית, תוספי מזון, אנרגיית החיים, צ’י

תקציר : ספרו של פטריק הולפורד “10 הסודות של האנשים הבריאים” מיועד לגלות לקורא מהו סודם של האנשים שכמעט ואינם חולים, נהנים מרות אנרגיה גבוהות, מצב רוח חיובי, מראה טוב ותחושה חיונית ומנסה להסביר מה משותף לאותם אלה שגם אינם עולים במשקל, לא מאבדים את הזיכרון ולא נדרשים לשימוש רב בתרופות.

הספר “10 הסודות של האנשים הבריאים” של פטריק הולפורד, מחבר הספר רב המכר “יהיו מזונותיך תרופתי” מיועד להציג בפני הקורא את עשרת הכללים הבריאותיים החשובים ביותר על מנת להגיע לבריאות טובה, העלאת רמות האנרגיה והחיוניות, שמירה על המשקל, הימנעות ממחלות, הרגשה ומראה מלא חיים ושמירה על יכולות קוגניטיביות וזיכרון.

הספר מתווה דרך לבריאות מיטבית באמצעות תזונה מאוזנת ונכונה פעילות גופנית ואיזון גופני ונפשי. את ספרו פותח הולפורד באבחון רפואי של מצב הקורא, בחינת “המיתוסים שגורמים לנו לחלות”, חשיבות התזונה, וממשיך בתיאור מקיף והדרכה כיצד לנהוג באופן שיסייע לבריאות טובה יותר. זאת באמצעות שיטה סדורה באשר להרגלי תזונה והשפעתם השלילית על הבריאות, מזונות טובים ומזונות ייחודיים, מים בתזונה ככלי בריאות טובה, שיפור תהליכי העיכול וחיזוק המערכת החיסונית, איזון רמות הסוכר ושיפור תזונתי להגברת כמויות נוגדי החימצון – אנטי אוקסידנטים שאנו צורכים, תוספי תזונה, ויטמינים ומינרלים, שומנים חיוניים, שמירה על כוח וגמישות וכן חשיבותו של כושר גופני ואנרגיית החיים- וגורם צ’י כבסיס לבריאות פסיכולוגית, רוחנית, נפשית ומנטאלית בריאה.

דילוג לתוכן