ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, גופנפש, הוליסטיקה-כללי, הילינג, רוחניות, רפואה משלימה » תרגיל חישת מרחבים נפשיים-מתוך הספר ידי אור ברברה אן ברנן

תרגיל חישת מרחבים נפשיים-מתוך הספר ידי אור ברברה אן ברנן

 

“תרגיל חישה של מרחבים נפשיים”

חלק 4 מתוך הפרק השמיני מתוך הספר- “ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי” מאת ברברה אן ברנן. הוצאת מרקם

 

תרגיל לחישה של מרחבים נפשיים

גם בוגרים ממלאים את המרחב שסביבם באנרגיה. מרחב על-חושי זה הוא קן בטוח שבו האדם יכול לחיות ולהתקיים. נסו לחוש את המרחבים העל-חושיים שאנשים יוצרים. אתם עשויים ללמוד רבות מתוך מרחבים אלה – הן אודות עצמכם והן אודות בעליהם של אותם מרחבים. נסו פשוט להתחיל “לחוש את התדר” של אותם מרחבים שבהם אתם נוהגים לבקר. היכנסו לחדרו של חבר. כיצד אתם מרגישים? האם הדבר מוצא חן בעיניכם? האם אתם רוצים להישאר שם, או שמא לעזוב?

אם יש לכם ילדים, היכנסו לחדרו של כל אחד מהם. חושו את הבדלי האנרגיה בין החדרים. האם החדר מתאים לילד שלכם? איזה חלק ממנו בא לידי ביטוי? האם הצבע הולם אותו, או שמא זהו צבע שאתם כפיתם על המרחב שלו? חשבו על כך. נסו לעשות זאת לגבי חנויות שונות שבהן אתם נוהגים לבקר. אני מוצאת שאינני מסוגלת להישאר בחנויות מסוימות בגלל האנרגיה הנובעת מהן.

עִרכוּ כעת ניסוי קטן בחפצים. במסגרת קבוצה קטנה של אנשים (ועדיף שיהיו אלה אנשים שאינכם יודעים עליהם הרבה). הניחו את חפציהם האישיים במרכז, ובחרו בחפץ אחד שאליו אתם נמשכים. אחזו אותו בידכם. מה אתם חשים? כבד, חמים, ידידותי, לא ידידותי, עצוב, מאושר, בטוח, מסוכן, בריא, חולה? האם אתם קולטים דימויים כלשהם? תנו לעצמכם שהות לקלוט את הדברים. בדקו את שמצאתם עם בעלי החפץ. אני בטוחה שלפחות חלק מן הדברים שקלטתם היו נכונים. תרגלו זאת ויכולתכם תגדל עם הזמן.

 

לרכישת הספר “ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי” מאת ברברה אן ברנן בהוצאת מרקם