ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי:8 – 14 ביוני 2018

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי:8 – 14 ביוני 2018

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי:8- 14 ביוני 2018

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

תחזית שבועית למזל טלה, סרטן, שור ומזל תאומים
טלה
בימי סוף השבוע רעננו מגעים חברתיים. פעילות רבת השראה עשויה להעצים אתכם ולהעניק לכם אנרגיות ברוכות. פגישות ושיחות יחדירו בכם תקווה, עם זאת, אופטימיות יתר עלולה להיות מסוכנת ומוטב שתציבו גבולות. השפעת כוכב נפטון עדיין מחייבת זהירות שעלולה להיהפך למעמסה. אנשים ירגישו בדיוק מה טוב עבורם, יקלטו אחרים במבט אחד, וההתרשמות הראשונה תתברר כנכונה.

שור
שישי-שבת עשויים להיות ימים מעייפים. לקראת ערב: יציאה מהשגרה והתאווררות ייטיבו איתכם. מיקום הירח במזלכם עשוי להעיד כי אתם עשויים לחוש מאותגרים מנטאלית ושואפים להתחדש. מיקום כוכבכם ונוס במזל סרטן, הבית התקשורתי שלכם הקשור גם לנסיעות, עשוי לספק ריגושים שקשורים לביקורים אצל אנשים שאתם חפצים ביקרם. לכו על זה.

תאומים
הימים המעייפים של השבוע עשויים להיות בראשון-שני. אם זוהי הרגשתכם, חכו לימים שלישי-רביעי. מרקורי הספונטני והשמח במזל תאומים עשוי לעודד ענייני תקשורת ונסיעות קצרות. טיפ השבוע: כדאי להאזין לקול הפנימי, גם אם הוא גורם אי-נעימות. זאת כדי לאבחן אנשים, מצבים ותוכניות. אנשים ירגישו בדיוק מה טוב עבורם, יקלטו אחרים במבט אחד, וההתרשמות הראשונה תתברר כנכונה.

סרטן
ימים שלישי-רביעי עשויים להעיד כי עוברת עליכם תקופה לא קלה. אתם סובלים מדכדוך, מעייפות, מבעיות בריאות או ממחשבות טורדניות לגבי העתיד. נדמה לכם שזהו מצב חסר מוצא, אך למעשה לקראת 22.6 ואילך התחושה הזאת סוף-סוף תחלוף. עם זאת, כוכב ונוס במזלכם מוסיף לכם המון נקודות זכות ועל היכולת ליהנות מהדברים הקטנים של החיים, לכו על זה.

דילוג לתוכן