ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי:26 לינואר-1 בפברואר 2018

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי:26 לינואר-1 בפברואר 2018

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי:26 לינואר- 1 לפברואר 2018

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

תחזית שבועית למזל טלה, שור, תאומים ומזל סרטן

טלה
ענייני קריירה או חו”ל מאפיינים את השבוע, כל אחד בהתאם לעיסוקו. יוזמה תקיפה ואינטנסיבית אותה נוקט הצד השני עשוי לגרור עימות. אל תיתנו לכעס על מישהו או משהו להיות הגורם המניע. ונוס במזל דלי עשויה להפיג את האינטנסיביות והעוצמה שמאפיינים את התקופה, ועשוי להדגיש ענייני חו”ל ונסיעות. חשוב להתחבר לרוח האינטרסים וההתפתחות העתידית שלכם.

שור
אתם עסוקים ומפילים על עצמכם נטל רב מדי, קשה לכם לתפקד כשיש מתח באוויר, שכן עצביכם רופפים ואתם ממהרים לכעוס ולבקר. מצד שני, רבים מביניכם עסוקים בעשייה קונסטרוקטיבית ולשם כך עסוקים בנסיעות ובענייני תקשורת. מומלץ להפעיל כושר הבחנה ואינטואיציות חדות ולתת עדיפות לחשיבה מסודרת, שיטתית, אחראית, מדויקת ומאורגנת. ענייני רגשות עשויים להיות מודגשים.

תאומים
בשישי האנרגיות עשויות להיות נמוכות, אך אתם מתחזקים בהמשכו, במיוחד באם תהיו עסוקים בבילוי מרנין ומשחרר. קשרים שייווצרו יחדירו בכם תקוות מבטיחות. המישור הרגשי/סקסי בסימן מבטיח. ענייני חו”ל, לימודים ונסיעות עשויים להיות מודגשים. אחרים עדיין מטופלים בענייני כספים והשקעות. מארס מול מזלכם עשוי לסחוף לקונפליקט ולמריבות.

סרטן
האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות בשישי-שבת, אך אין כל מקום לדאגה. אתם מתחזקים בהדרגה לקראת המחצית הראשונה של השבוע. ענייני כספים והשקעות עשויים לאפיין את המחצית השנייה של השבוע. יש מביניכם גם אלה שעשויים להיות מופתעים לטובה. שימו לב: זהו שבוע רגיש וטעון, כוכב התקשורת בצמידות לפלוטו מול מזלכם עשוי לסחוף לריב ולקונפליקט מתיש.

דילוג לתוכן