ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » תחזית שבועית- הורוסקופ שבועי 27 יולי-2 באוגוסט למזל סרטן, בתולה ומזל אריה 

תחזית שבועית- הורוסקופ שבועי 27 יולי-2 באוגוסט למזל סרטן, בתולה ומזל אריה 

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 27 ביולי – 2 באוגוסט

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ: 27 ביולי – 2 באוגוסט תחזית שבועית למזל סרטן, בתולה ומזל אריה 
סרטן
הנחושים שבכם יודעים לאן פניהם, לכן חשוב להיות ממוקדים ומעשיים. תמיכה שתקבלו מהסביבה תוסיף לביטחונכם העצמי. גישה ממוקדת תבנה אתכם, לכן ישתלם לכם לגלות פתיחות וגמישות. הפעילו גישה חיובית והימנעו מאנרגיה תובענית. שימו לב: רכישת נכס יקר תעסיק אתכם. היו זהירים השבוע בהתמודדות עם מצבי כספים חלקלקים, והיו ממוקדים בענייני השקעות.

אריה
תקופת יום ההולדת שלכם מעניקה את היכולת לבלוט ולהרשים, ואת הדרייב הזה שיש לווינר אמיתי. מצד שני, שימו לב: כוכב המרץ והאנרגיה מארס מול מזלכם עשוי לסמן אי שקט שמקשה על הריכוז. אתם עשויים להיות מושפעים מאנרגיה קוטבית, מה שלא יוסיף לשקט הנפשי שלכם וגם לא לקיום התנהלות אינטראקטיבית חיובית ושקטה בין אנשים שהחוט המקשר ביניהם הוא מתח תמידי וקונפליקט.

בתולה
אתם בתקופה של התיישרות והעמקת הקשר עם מושגים כמו מציאות, משמעת עצמית ושאפתנות. התקופה מייצגת שאפתנות מואצת ועימה נגיעות של עוצמה רגשית והתחדשות. יש, לפיכך, למצוא את האיזון בין דינמיקת המבטיח לבין המוציא לפועל, כדי לתעל את האנרגיה למקום מפרה ולא מזיק. ונוס במזלכם עשוי להגביר את הכריזמה שלכם. היו זהירים בהחלטות ובנסיעות.