ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל גדי, דלי ומזל דגים

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל גדי, דלי ומזל דגים

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל גדי, דלי ומזל דגים

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית:24 – 30 בינואר 2020

גדי
אתם זקוקים למנוחה ולשקט, אך ייתכן שהתחייבתם למשימה שתקשה עליכם לנוח. כוכבכם סטורן מסמל את סמל את ההכרח להביט למציאות בעיניים, לחיים שמתנהלים כמות שהם – אפורים, קרירים ועם הגשת חשבון על כל מעשה. אף שהדרך לא תהיה חפה מבעיות: ייתכן שרמת הפתיחות שבה תיתקלו לא תספק אתכם. החדשות הטובות: השבוע מתאים לרומנטיקה ולחיזורים.

דלי
מיקום השמש במזלכם יוצר הזדמנות לבחון את מה שקרה בשנה האחרונה מצד אחד, ואת המטרות לשנה הנוכחית מצד אחר. מעצם היותו צומת, קובע יום ההולדת את השנה כולה.
טיפ השבוע: הדלי מנטלי וזקוק למכנה משותף בחשיבה. חשיבתי. אתם מבריקים, ססגוניים ויצירתיים. עם זאת, סביבתכם נוטה לביקורתיות ולשיפוטיות, מצב שעשוי לפגום בפעילותכם. עכשיו הזמן לפעול לקראת החדש, לתגבר את העצמאות ולהפסיק עם מה שאבד עליו הכלח.

דגים
לאחרונה אתם חשים בדידות ומצבי רוח משתנים. התקופה הנוכחית הלא יציבה לא מוסיפה לשקט הנפשי שלכם. למזלכם, קיימת מערכת כוכבית שמגינה עליכם גם כשמאגרי האנרגיה מתרוקנים.
טיפ השבוע: מיקום כוכבים משמעותיים בבית החברתי שלכם מדגיש את היצירתיות, הקשרים הלא שגרתיים והרגשות. אלה עשויים לפצות אתכם על דברים שאינם מסתדרים. זה הזמן להתארגנות מחדש וקביעת מטרות ברורות, הדורשות התייעלות, חריצות ומעשיות. לבני המזל צפוי מפגש גורלי.

דילוג לתוכן