ראשי » הוליסטיקה-כללי, חדשות-הוליסטיקה, נטורופתיה, רפואה טבעית, תזונה-דיאטה » תוסף תזונה מסייע להפחתת ADHD

תוסף תזונה מסייע להפחתת ADHD

חוקרים: תוסף זום מרכיבי תזונה טבעיים מסייע להפחתת סימפטומי הפרעת קשב ריכוז והיפראקטיביות ADHD

האם רכיבי תזונה טבעיים יכולים להשפיע על הפחתת תסמיני הפרעת היפראקטיביות, קשב וריכוז ADHD ? ממצאי מחקר חדש מצביעים על תוסף תזונה המבוסס על חומרים טבעיים המופקים ממזונות כמו דגים, פשתן, עלים ירוקים מסייע להפחית תסמינים של דחפים, אימפולסיביות וחוסר שקט של ילדים ובאיכות חיי בני המשפחה.

הממצאים שפורסמו בכתב העת של איגוד הפסיכיאטרים האירופאי על ידי חוקרים ישראלים מעלים כי לתוסף הזום ZOOM ישנן כאמור השפעות חיוביות מובהקות ומשמעותיות בשיפור תסמיני הפרעות היפראקטיביות, קשב וריכוז

אומגה 3. צילום: מערכת פורטל הוליסטיקה- רפואה משלימה.

אומגה 3. צילום: מערכת פורטל הוליסטיקה- רפואה משלימה.

תוסף הזום המיוצר על ידי חברת התרופות הישראלית טבע מורכב מרכיבים תזונתיים שמקורם טבעי המשפיעים על היכולות השכליות וביניהם פוספטידיל סרין ואומגה 3 מעושרת בEPA. .

כאמור, אחד הרכיבים בתוסף זום הינו אומגה 3 המועשרת בחומצת השומן EPA Eicosapentaenoic acid חומצה איקוסאפנטאנואית . אומגה 3 מצויה באופן טבעי בדגי מים קרים, בצמחים כמו מרווה, אצות וצמחי מים, בשמם פשתן ובצמח פשתן, בתרד, אגוזי מלך ועוד.

רכיב נוסף בתוסף הוא פוספטדיל סרין Phosphatidyl-serine הוא רכיב המצוי באופן טבעי בגופם של בני אדם, בעלי חיים יונקים וצמחים. פוספטדיל סרין נמצא באופן טבעי בירקות עלים ירוקים, בסויה, באורס וגם בדגים.

מחקרים קודמים הוכיחו כי החומר המורכב מזרחה שומנית וחומצת אמינו סרין הינו בעל השלכות תפקודיות חשובות על גוף האדם במיוחד בתפקודי קרומי התא, פעילות הורמונלית, הולכה עצבית ודלקתיות. מחקרים שונים החל משנות השבעים הראו כי לפוספטדיל סרין השפעה על שיפור תפקודי המוח.

דילוג לתוכן