ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, גופנפש, הוליסטיקה-כללי, חדשות-הוליסטיקה, חשיבה חיובית, מדיטציה, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות » שחרור הנשמה

שחרור הנשמה

כיצד לשחרר את הנשמה מלחץ היומיום 

בתוך ההמולה ושאון חיי היומיום, אנו שוכחים להתחבר לנשמה שלנו, ולהתיר להעצמנו שחרור מכבלי הגוף הפיזי ומחיי החומר.

על מנת לעשות כן, עליך להקדיש לעצמך מידי יום כמחצית השעה (פעמיים או שלוש ביום) על מנת להכניס לנשמתך אור, שלווה ושקט פנימי שיעצימו אותך לנוכח אירועים חיי היומיום המזדמנים בפניך כל העת. 

גוף-נפש: השפעות לחץ נפשי על הגוף. מקור: ויקיפדיה ברשיון cc3-sa-by . אילוסטרציה: Gdudycha

גוף-נפש: השפעות לחץ נפשי על הגוף. מקור: ויקיפדיה ברשיון cc3-sa-by . אילוסטרציה: Gdudycha

דיכאון, דאגות, חרדות, דיכדוך, עצב, עצבנות, מתחים, לחץ נפשי גובר, ורגשות שליליים שונים מציפים אותנו במידה כזו או אחרת במהלך יום העבודה, בבית עם בן הזוג, עם הילדים או ההורים, עם החברים ולעיתים גם בלימודים. לעיתים מצוקות נפשיות מתווספות לבעיות רפואיות שמהן אנו סובלים. רבים מאיתנו סובלים מתחושות כאלה ואחרות מידי יום או בתכיפות נמוכה יותר, ובעוצמה משתנה.

אחד הפתרונות לכך הוא העצמת האנרגיות הרוחניות הפנימיות שלנו, חיבור עליון לנשמה והענקת אנרגיות לנפש שיחזקו את הרוח והכוח הפנימי שלנו, וישחררו את הנשמה שלנו מכבלי היומיום.

לכן, כאמור במהלך אותן פעמיים או שלוש תרגולות מידי יום עליכם לבחור בסביבה נינוחה ורגועה, בה אתם חשים נינוחים, שהגוף שלכם באיזור נוחות כדי להתרחק מגורמי הלחץ לזמן זה. בתחילת ההתרגעות הניחו לגופכם להרפות במשך שבע דקות של נשימות עמוקות, והרפייה מלאה של האיברים מהרגליים ועד לראש. לאחר שאתם חשים רגועים ושלווים, דמיינו אור נכנס ומציף את גופכם ומטהר את גופכם ומוחכם מאנרגיות שליליות, ממצוקות ומדריכות. לאחר ההתרגעות, בשילוב עם מדיטציה ומנטרות, במידת הצורך למי שמעוניין, הניחו למחשבות חיוביות לפקוד את ראשם, הוקירו תודה והעריכו את מה שיש לכם, העניקו דגש חיובי על כל השפע שנפל בחלקכם והודו ליקום על ששלח אליכם את כל הדברים הטובים שיש לכם. הזכירו לנשמה שלכם שהתפקוד הפיזי הוא רק חלק ממכלול רוחני ושהגוף הוא רק כלי לוות ולחיות את החיים, ומוטב לכם לחיות חיים משוחררים יותר, להניח לדאגות ולפעול במידת האפשר להגשים את משאלותיכם ורצונותיכם, ללא דאגות ושתלטנות כלפי החיים, ללא תאוותנות ופחדנות מפני הדברים הלא נודעים, תוך שאתם עושים מה שאפשר ברוגע ובאהבה כלפי היקום, ומצפים לקבל את הטוב ביותר בחזרה, ללא פחדים ולחצים, מתוך אהבה ואמונה שלמה ושחרור רגשי מלא.

דילוג לתוכן