ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, הוליסטיקה-כללי, הילינג, רוחניות, רפואה משלימה » צ’קרת מרכז הסרעפת – מהספר ידי אור

צ’קרת מרכז הסרעפת – מהספר ידי אור

צ’קרת מרכז הסרעפת

צ’קרת מרכז הסרעפת – חלק שישי מתוך הפרק התשיעי ” התפקוד הפסיכולוגי של שבע הצ’קרות הראשיות” מתוך הספר “ידי אור– מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי” מאת ברברה אן ברנן. הוצאת מרקם

צ’קרת מרכז הסרעפת

מרכז הסרעפת (צ’קרה 3ב’), הנמצא מאחורי מקלעת השמש, משויך לכוונות שיש לאדם ביחס לבריאותו הפיסית. אם יש לאדם אהבת-בריאות חזקה ביחס לגופו וכוונה לשמור על בריאותו, מרכז זה יהיה פתוח. מרכז זה ידוע גם כ”מרכז הריפוי” והוא משויך לריפוי רוחני. אומרים שאצל מרפאים מסוימים מרכז זה הוא גדול ומפותח במיוחד. זהו גם מרכז רצון, בדומה לזה הממוקם בין השכמות, ובדרך כלל הוא קטן יותר ממרכזי הרצון האחרים, מלבד במקרה של אנשים בעלי יכולות ריפוי.

מרכז זה קשור למרכז מקלעת השמש, המצוי בקדמת הגוף, והוא (המרכז הסרעפתי) נוטה להיות פתוח כאשר מרכז מקלעת השמש פתוח. כאשר צ’קרת מקלעת שמש פתוחה, היא מחברת את האדם למקומו ביקום, ומאפשרת לו לקבל, כי הוא מתאים למקומו בשלמות כמו כל עלה של עשב וכל פרח בשדה, וקבלה עצמית זו תתבטא במישור הפיסי בצורה של בריאות גופנית. בריאות כוללת – הווה אומר, שכלית, רגשית ורוחנית – דורשת מצב שבו כל הצ’קרות פתוחות ומאוזנות.
כפי שתיווכחו לראות כאשר נתאר את הצ’קרות השונות, ההיבט הקדמי והאחורי של כל צ’קרה פועלים יחד כצמד, ושמירת האיזון בין שני אלה חשובה יותר מן הניסיון לפתוח לרווחה רק אחד מהם.

לרכישת הספר “ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי” מאת ברברה אן ברנן בהוצאת מרקם

דילוג לתוכן