ראשי » הוליסטיקה-כללי, חדשות-הוליסטיקה, נטורופתיה, צמחי מרפא, רפואה טבעית, תזונה-דיאטה » צמחי מרפא כנגד טפילים

צמחי מרפא כנגד טפילים

צמחי מרפא לטיפול בפרזיטים שבגוף
הימצאות פרזיטים- טפילים בגוף האדם נמצאה קשורה למחלות כמו: סרטן, אסתמה, התכווצויות שרירים ועוד. נגיעות בפרזיטים קשה לאבחון והם מהווים סיכון ממשי לבריאות. עקב קשיי האבחון רופאים ואנשי מקצוע לא מקשרים דלקת ממקור פרזיטים עם מחלות קשות. אצל מרבית בני האדם ישנם פרזיטים שמקורם במזון, במים, בחיות מחמד ואף מהאוויר שאותו נושמים. תכנית של נטרול רעלים עם צמחי מרפא הינה פתרון מעולה ומומלץ לבצע אותה כפעם בשנה – גם עם שילובם בתפריט במשך כל השנה וזאת גם לאלו הנהנים מבריאות טובה.

צמחי מרפא לניקוי פרזיטים
הפרזיטים עלולים לחדור לכול מערכות הגוף ובכללן ריאות, כבד, לב, מוח, מוח השדרה, דם, לבלב, עור, עיניים, כליות ורחם. הם מהווים גורם תורם להתפתחות סוכרת, לפגיעה בפעולת הלב וכלי הדם, לסינדרום עייפות כרונית ולמחלות רבות נוספות.
להלן רשימת צמחים היעילים ביותר ותכשירים המופקים מהם העוזרים לפתרון הבעיה:
* שמן אורגנו – זהו אחד החומרים הטובים ביותר כנגד פרזיטים. ניתן לצרוך ממנו עד 3 פעמים ביום. להוסיף 2-3 טיפות של שמן זה לכוס מים, יחד עם מיץ לימון טרי.
* וורם ווד – כבר מזה מאות בשנים משתמשים בצמח זה לשם טיפול בפרזיטים
במעיים. הוא מצוי בצורות של מיצוי נוזלי, תה
או כמוסות. עוזר במיוחד לאנשים עם מערכת עיכול חלשה, בעוזרו להגביר את פעילות הקיבה ואת ייצור מיץ המרה. השמן הטהור של הצמח הוא רעיל ואין להשתמש בו.
* שום – בצורתו הטריה הוא מהווה טיפול מצוין נגד תולעים עגולות, תולעי הסרט, כמו גם נגד הטפיל פרוטוזואה גיארדיה. כותשים שן שום אחת, משאירים במשך 10 דקות ובולעים לפני השינה במשך לפחות 30 יום.
* שמן קוקוס מכבישה קרה – כשמן העשיר בחומצות שומן ממוצעות שרשרת הוא מספק הגברה משמעותית לפעילות המערכת החיסונית, אשר תומכת במאבק כנגד הפרזיטים. השמן גם פועל כחומר נוגד פטריות חזק. טיפול השומר את הגוף בריא מפרזיטים הוא בליעת 6 כפות ביום.
* מיצוי של אגוז מלך שחור – טיפול מסורתי נגד גזזת ודלקות פטרייתיות. מסוגל לחסל פרזיטים בשלב הבוגר שלהם.
* זרעי דלעת – יעילים כטיפול נגד תולעי סרט ותולעים עגולות. מומלץ לטחון 100 גרם, לערבב במיץ טרי ולאכול מיד. לאחר שעתיים, שלוש יש שלשול המנקה את המעיים.
חומרים צמחיים נוספים העוזרים נגד טפילים הינם:
חותם זהב, אניס, ציפורן, ברברי, נים, פרופוליס, ענבי אורגון, כורכום, ברומלין ופרוביוטיקה.
ניקוי מעיים גם הוא חשוב כדי להסיר פתוגנים מהמערכת. תפריט עשיר בסיבים, כולל תוספות כמו קליפת פסיליום אורגנית, זרעי פשתן טחונים טרי, זרעי צ’יה מושרים ושורש סלק מגורר. כמו כן, טיפולים עם בנטוניט קליי

(סוג של חמר) ופחם פעיל מסייעים לספיגה ולהשלכה של הפרזיטים אל מחוץ לגוף. יותר מכך, תפריט עשיר בוויטמין A מגן בפני חדירת התולעים לגוף. גזר, בטטה ותפוזים טובים להשגת ויטמין A. בנוסף, וויטמין C ואבץ חשובים גם הם כשליטה על פרזיטים. ספקי וויטמין C טובים הם: פרי הדר טרי – תפוז, אשכולית ולימון, קיווי, פרי הגרגרים המכונה קמו קמו הגדל באמזונס ופירות נוספים המצויים בארץ. מקורות מזון טובים לאבץ הם: זרעי דלעת, אספרגוס, סלק עלים, פטריית שיטאקה, תרד, מיסו, זרעי שומשום וזרעים ואגוזים בכלל.
דר’ חולדה קלארק חוקרת ומחברת הספר: “ריפוי לכל סוגי הסרטן” ממליצה על תוספים של חומצות אמינו אורניטין וארגינין בתקופת ניקוי הפרזיטים, כדי להפטר מרעלני הפרזיטים המתים.

מקורות
Detoxing the body of parasites – Discover the best herbal remedies for banishing these health destroying intruders NaturalNews, September 27, 2013 by: Carolanne Wright
www.naturalnews.com/042232_detoxing_parasites_herbal_remedies.html#ixzz2gq33i0aN
http://science.naturalnews.com
http://altmedicine.about.com
http://www.naturalnews.com
http://www.herbalhealer.com
http://www.whfoods.com
http://www.drclark.net

* האמור במאמר זה אינו בגדר ייעוץ או מרשם רפואי אלא מידע שהופיע בעיתונות מדעית או ברשת האינטרנט. על מי שנזקק לטיפול, יש לפנות לרופא או תזונאי, בהתאם למצבו.

מאת: ד”ר מרדכי הוכברג Ph.D, תזונאי. מתוך כתב העת “תזונה פלוס”. לרכישת מנוי, התקשרו 08-9407466