ראשי » הוליסטיקה-כללי, הומאופתיה, נטורופתיה, צמחי מרפא, רוחניות, רפואה טבעית » צמחי מרפא- ד.הופמן

צמחי מרפא- ד.הופמן

שם הספר: צמחי מרפא

מחבר : דויד הופמן

מספר עמודים : 167

סוג כריכה: רכה

תחום: צמחי מרפא, נטורופתיה, רפואת צמחים הוליסטית, שיפור בריאות, תרופות טבעיות, רפואה הוליסטיקה, רפואת צמחים הוליסטית, הומיאופתיה, חקר הסרטן, הוליזם.

תקציר: “רפואת צמחים היא רפואת ההשתייכות, חוויה ישירה של הכלל המרפא את הפרט. העולם משופע בעשבי מרפא, בצמחי חיים… כדי שנוכל להתרפא עלינו להכיר את עצמנו, את האקולוגיה, הרוחניות, האינטואיציה והשכל הישר…רפואת הצמחים היא חיפוש אחר מערכת היחסים של האנושות עם עולם הצומח…. רפואת הצמחים אינה בבחינת תרופת פלא, אלא היא חלק מ”שינוי תבניתי- שינוי בדפוסי התפיסה של החברה שלנו את עצמה להשיג איזון רפואי-הוליסטי מקיף ושלם – להגיע לבריאות שהיא “יותר מהיעדר מחלה. זהו מצב פעיל של רווחה פיסית, רגשית, מנטלית וחברתית.”

בספרו “צמחי מרפא” מעניק המחבר דויד הופמן לקורא הצצה קצרה לעולם עשבי הריפוי, נטורופתיה, תרופות טבעיות במדריך ממוקד המסביר אודות רפואת הצמחים כחלק ממארג הוליסטי של בריאות- רפואת צמחים הוליסטית לשיפור הבריאות.

הספר עוסק בנושאי מבוא חשובים, דרך ראייתו ההוליסטית- טבעית- אקולוגית- רוחנית של הופמן וכן מעניק עיצות לשימוש בצמחי מרפא לטיפול בבעיות רפואיות מוכרות כמו פוריות ומניעת הריון, צמחים וחקר מחלת הסרטן, ריפוי מערכת העיכול, טיפול בדלקת ושיגרון, ריפוי בעיות במערכת העצבים וכן עוסק בנושאים נוספים כמו טיפוח בריאותי באמצעות שימוש בצמחי מרפא- ארון התרופות הביתי לצמחי מרפא, שמירה על בריאות הגוף והנפש ומניעת מחלות, הפרשות וניקוי רעלים מן הגוף, לטיפול בזיהומים ומדריך כיצד להכין צמחי מרפא.

תגיות: ,

השאר תגובה

דילוג לתוכן