ראשי » בודהיזם, דת-דתות, מדיטציה, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות » נשימת היקום- ההוויה האינסופית- מוג’י

נשימת היקום- ההוויה האינסופית- מוג’י

שם הספר: “נשימת היקום- ההוויה האינסופית”

מחבר הספר : מוג’י

סוג כריכה: רכה

מספר עמודים : 181

מוציא לאור : הוצאת מרקם

תחום: הוויה, מודעות, רוח, נפש, שחרור, אמת, מיינד, בודהה, שלווה, אדוויטה, שלמות, ריקות, אינסוף, התבוננות, נשימת היקום, מוג’י, דימיון, רמנה מהירישי, כאב, שלווה, הודו,

תקציר: “נשימת היקום- ההוויה האינסופית” הוא ספר המבוסס על פילוסופיית רוחנית מעמיקה השואבת ינקותה מרעיון ה”אי שניות” – אדוויטה- שלמות אינהרנטית חוצת הכרה, מאחדת ואוניברסלית ובו בעת עשירה ומעניקה, מלאה ומכילה גם ברמה הרגשית האישית.

הספר אשר נכתב על ידי מדריך ההוויה המואר הפופולרי ועתיר הידע הרוחני, מוג’י, מורה ג’מייקאני מזרם האדוויטה, מעניק תובנה פילוסופית רוחנית הנוגעת למהות ההוויה העצמית, לעומק הזהות ולתוככי החיפוש הפנימי; “כל בוקר אתה מתעורר מחלום. אך כדי להיות חופשי עליך להתעורר גם ממצב הערות… מה שמועבר פה הוא לא לימוד. זו רק תזכורת. הזדמנות לזיהוי של מה שכבר הינו… לדחוף אותך למה שהוא אמיתי תמיד. הדבר היחיד שאולי ראוי לתואר נצחי”

“רוב האנשים מחפשים מימוש להשלכות שלהם…” מעניק מוג’י מתובנותיו המאירות “הם חיים בתוך המיינד שלהם, והמיינד רק מעמיד פנים שהוא רוצה חופש… בשביל האמת אתה צריך לפשוט מעצמך את כל ההשלכות, הרעיונות וההתניות שלך ולהניח אותם בצד. ואז, כשאתה כירום לחלוטין, אינך אוסף רעיונות חדשים, אלא אתה נשאר עירום… כאשר אתה חופשי מההשפעה ההיפנוטית של הרעיונות שלך, מהתניות המיינד ומהשלכות השווא שלך, רק אז אתה פנוי באמת לעצמך. לא תורגש אף תחושה פנימית מגבילה או שום צורך לעשות מניפולציות על אחרים כיד לספק את השלכותיך…”

בספרו מעמיק מוג’י בסוגיות פארא- רוחניות ועוסק בשאלות הנוגעות לאחדות ואהבה, חופש רעיוני מהעצמי הכובל וממשיך לסוגיות הנוגעות לחיפוש עצמי, הווית הקיום והחופש נטול ההמשגה והתבניות, ההתבוננות, הבנת הווית המציאות לאשורה, הסרת מוגבלות של המיינד וקילוף שכבות נורמטיביות ועתירות אגו מן התודעה המאובקת באופן המיועד להאיר ולהעיר את הקורא לחיים חופשיים יותר, מבוססי אמת ומחוברים לקיום הרמוני ומודע.

בספר של מוג’י “נשימת היקום – הוויה האינסופית” נהנה הקורא מעושר של פילוסופיה רוחנית הנוגעת למטרת הקיום בהקשרים הרחבים של משמעות והעצמה, חירות ותובנה, מודעות והתבוננות באמצעות תיאור ייחודי של דיאלוגים בין מוגי’ לסובבים אותו בשנים האחרונות, באופן המיועד להעניק לקורא שחרור וחופש, התחברות לעוצמת הקיום של ההוויה הנוכחת, תובנות באשר להתבוננות מוארת בפני המציאות ולמציאת העצמי ברבדי הזהות העצמית הסובלת בחברה המודרנית, באופן הפונה לרבים המחפשים מזור לפצעים הרגשיים ולאתגרים הניצבים לפתחנו בחיים המודרניים המנוכרים אך עתירי האתגרים וההזדמנויות לשחרור.