ראשי » אימון אישי-קואצ'ינג, דמיון מודרך, הוליסטיקה-כללי, התפתחות אישית-הגשמה עצמית, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות » משאלות מתגשמות וויין דייר

משאלות מתגשמות וויין דייר

שם הספר: משאלות מתגשמות – התמחות באומנות ההגשמה
מחבר הספר : ד”ר וויין וו. דייר
סוג כריכה: רכה
מספר עמודים : 221

תחום: הגמשה, הצלחה, רגשה, מציאות, דימיון, וויין דייר, שליחות, אלוהים, אמת, רוחניות, מיסטיקה, הגות, ניו אייג’, שליטה, מודעות, משאלות, הגשמת חלומות, כוח הדימיון, 

תקציר :  ספרו של ד”ר וויין דייר, משאלות מתגשמות – התמחות באומנות ההגשמה, מיועד לסייע לקורא להעצים את כוח הדימיון ולסייע לו לשנות את תפיסותיו לגבי חייו באופן שיסייע לו להגיע לשלווה ולהצלחה. ספר זה מיועד לקחת ” את הקורא ביד בוטחת למסע גילוי שבסופו הוא יהפוך לאמן מימוש התשוקות של עצמו… מדריך את הקורא איך משנים את התפיסה העצמית ומתחברים לנוכחות האלוהית ובכך מגיעים לאמת הרוחנית המאמינה שהכל אפשרי… ” וזאת בעזרת “תרגול טכניקות ממוקדות של אימון הלא מודע”.

זאת באמצעות תובנות ושאלות שמציע ויין דייר העוסקות בתרגול שינוי אמונות, “זיהוי העצמי עמקור ההוויה”, חיבור לאלוהות, שימוש בדימיון, חיים והרגשה בהנחה שמשאלותינו התגשמו,הכונה מ”האי הנשגב” שלנו, פתיחות לאפשרויות ועוד. 

“…אני לא מציע שינון של נוסחה אזוטרית כלשהי שתויל לנירוונה תאורטית. הדגש שלי… הוא על האמת שבהנכחה, שמתרחשת עם קבלת החלטנ ספציפית לשנות את דעתכם באשר למי שאתם ובאשר למה שאתם מסוגלים להשיג בתוך הפסיק הזה בנצח שנקר החיים שלכם..” כותב ד”ר ויין דייר מחבר רבי המכר והספרים הרבים בנושאי מודעות עצמית ורוחניות וממשיך “יש מישור של מודעות שאפשר לבחור לחיות בו, שבו אתם יכולים, אם אתם מוכנים לשנות את התפיסה של עצמכם כבני אדם רגילים, למצוא את עצמכם מגישים כל משאלה שהבעתם אי פעם. בספר זה אסקור בפניכם את מה שלמדתי, הפנמתי, תרגלתי וכן- חייתי בנושא כוחות ההנכחה. זה מתחיל משינוי התפיסה העצמית.

דילוג לתוכן