ראשי » הוליסטיקה-כללי, חדשות-הוליסטיקה, צמחי מרפא, רפואה טבעית, תזונה-דיאטה » מיץ גזר כנגד סרטן ?

מיץ גזר כנגד סרטן ?

ריפוי סרטן באמצעות מיץ גזר

אן קמרון, סופרת שכתבה 15 ספרי ילדים בארה”ב ריפאה את עצמה מסרטן בדרגה 4 – לטענתה בעזרת שתיית מיץ גזר בלבד. מתוך ניסיונה האישי, היא אומרת שגזר יכול לרפא סרטן מהר, ללא כימותרפיה, הקרנות וללא טיפול תזונתי נוסף. ב- 6 ביוני, 2012 היא עברה ניתוח לטיפול בסרטן המעי הגס שהיה בדרגה 3. היא סירבה לטיפול כימותרפי . היא הרגישה טוב יותר. ב- 6 בנובמבר 2012 היא עברה בדיקת CT ונמצא שיש לה סרטן ריאות. האבחנה הייתה סרטן המעי בדרגה 4, ששלח גרורות אל הריאות. לפי דעת הרופא שלה נותרו לה 2-3 שנות חיים. נאמר לה שטיפולי הקרנה לא יעזרו. המליצו לה על טיפולי כימותרפיה, אך גם נאמר שאלו לא יאריכו את חייה…

הטיפול עם מיץ גזר

למרבה הצער נפטר בעלה של אן בשנת 2005 מסרטן הריאות, אך לא לפני שהוא ניסה לטפל בעצמו עם כ- 20 חומרים שונים. אן החלה בחיפוש אינטנסיבי כדי למצוא דרך אלטרנטיבית כדי לטפל בעצמה. בחיפושיה היא הגיעה למידע אודות אדם שריפא את עצמו מסרטן בעזרת מיץ גזר בלבד. שמו היה ראלף קול והוא התרפא מסרטן תאי קשקש, שהיה לו על הצוואר בעזרת מיץ גזר שנסחט מכמות יומית של יותר משני ק”ג גזר. ראלף חלק את סיפור הריפוי שלו בתקשורת. ב- 17 בנובמבר 2012 החלה אן לשתות כמות של ליטר ויותר – 4-5.5 כוסות של מיץ גזר ביום. היא סחטה את המיץ בבוקר, שתתה כוס אחת ואת השאר שמרה במקרר ושתתה ממנו לאורך היום. אן המשיכה כך, בנוסף לאכילה בריאה ותפילות, שלה ושל מקורביה, לשיפור מצבה.

בבדיקה ראשונה של טומוגרפיה ממוחשבת ((PET, שנעשתה במועד של 10 ימים מתחילת שתיית מיץ הגזר לא נמצא כל שיפור במצבה. בבדיקה נוספת, שנערכה במועד של 8 שבועות לאחר התחלת הטיפול עם גזר, נמצא שגידולי הסרטן הפסיקו לגדול וחלק מהם אף התכווצו וכן היה צמצום בגודל בלוטות הלימפה.

תוצאות סריקות CT

במרץ 2013 נוכחו בבדיקות שהסרטן הפסיק לגדול. לא היו מוקדים חדשים, לא בלוטות לימפה נפוחות וגידולי הסרטן המשיכו להתכווץ. ב- 30 ביולי 2013 נעלם הסרטן כליל, כל הבלוטות חזרו לגודלן הנורמלי ותפקדו טוב. סך כל תהליך הריפוי של סרטן המעי והריאות אצל אן עם שתיית כ- 5 כוסות מיץ גזר ביום ארך 8 חודשים, עד להיעלמות הגידולים וחזרה למצב של בריאות.

מחקרים אודות טיפול בסרטן עם מיץ גזר

בגזר יש חומר בשם פאלקרינול, שהוא נוגד חמצון רב עוצמה ונמצא בעל יכולות נוגדות סרטן מוכחות. בניסוי עם בעלי חיים מצאו חוקרים בבריטניה ובדנמרק שחומר זה, המופק מגזר, צמצם גדילת סרטן בשליש. בנוסף, בניסוי עם נשים שהחלימו מסרטן השד, נמצא שצריכת מיץ גזר העלתה אצלן את רמת הקרוטנואידים בדם. החוקרים מאמינים שהגדלת כמות הקרוטנואידים בדם עוזרת למניעה של סרטן שד, גם לריפוי.

מקורות

http://www.naturalnews.com/042237_carrots_cancer_cure_vegetable_juicing.html#ix zz2gY5SqUm7

http://www.chrisbeatcancer.com
http://www.chrisbeatcancer.com
http://cancerisover.blogspot.com
http://www.alive.com
http://curecancercells.com
http://www.carrotmuseum.co.uk

* האמור במאמר זה אינו בגדר ייעוץ או מרשם רפואי אלא מידע שהופיע בעיתונות מדעית או ברשת האינטרנט. על מי שנזקק לטיפול, יש לפנות לרופא או תזונאי, בהתאם למצבו.

מאת: ד”ר מרדכי הוכברג Ph.D, תזונאי. מתוך כתב העת “תזונה פלוס”. לרכישת מנוי, התקשרו 08-9407466