ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, גופנפש, הוליסטיקה-כללי, הילינג, רוחניות, רפואה משלימה » מהו הילינג ?

מהו הילינג ?

מהו הילינג ?

הילינג Healing  המכונה Therapeutic Touch  או בשמו המלא Non-Contact Therapeutic Touch הוא טיפול שבו מונחות כפות הידיים של המטפל על גבי גופו של המטופל או מעליהם באופן שמאבחן ומטפל בחסימות אנרגטיות בשדה האנרגטי של המטופל, אשר אחראיות לכאבים, מתחים וחרדות.

צ'אקרות. מקור:ויקיפדיה ברשיון חופשי Public Domain. איור: Immanuel Giel

צ'אקרות. מקור:ויקיפדיה ברשיון חופשי Public Domain. איור: Immanuel Giel

משמעות המונח הילינג נובע מן המילה האנגלית  Healing  שמשמעותה ריפוי.  ההילנג היא שיטה שמיועדת להביא לאיזון גופני ונפשי באמצעות השראה אנרגטית של אנרגיית ריפוי שמקורה במגע ידיים קל או ללא מגע ידיים בכלל, שמעביר המטפל אל המטופל.

 במהלך הטיפול, המטפל מאתר חסימות אנרגטיות שאותן הוא חש בשדה האנרגטי של המטופל חסמי אנרגיה ושיבושים שניכרים בצ’אקרות של המטופל.

לאחר איתור החסמים האנרגטיים, המטפל מעביר המטפל למטופל אנרגיות קוסמיות שמשפרת את האיזון האנרגטי של המטופל, מיועדת להעצים את גופו ואת מצבו הנפשי, לשפר את מודעותו, להחיות את גופו ונפשו באמצעות העצמת הקשר גוף-נפש, על ידי הרגשת הצ’אקרות של המטופל, הבנת השדה של ההילה האנרגטית והעצמתה ואיזונה של צ’אקרה לא מאוזנת- או על ידי מילוי של צא’קרה חלשה או על ידי עידון וריכוך של צ’אקרה מרוכזת מידי.

הילינג האנרגטי מבקש לסייע למטופל להעצים את בריאותו הנפשית ולסייע בהפחתת כאבים לדוגמה, ומיועד לשפר את האיזון הרוחני והנפשי של המטופל, לחזק את עוצמתו האישית, לשפר את כוחותיו הרגשיים, לעורר את תחושת האנרגיה המפעמת בחיינו, את המוטיבציה והאהבה. זאת תוך פתיחת הצא’קרות, תיקון של חוסר איזון בשדה האנרגטי, ושיפור שלמות הילה של המטופל.

למותר לציין כי יש הסבורים כי שיטת הריפוי הילינג ושיטת רייקי מבוססים על עקרונות טיפוליים ורוחניים דומים.

תגיות:
דילוג לתוכן