ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, הוליסטיקה-כללי, מיסטיקה, רוחניות, תיקשור » “מדריך להתעלות – תקשור מסראפיס” סטאבס

“מדריך להתעלות – תקשור מסראפיס” סטאבס

שם הספר: “מדריך להתעלות – תקשור מסראפיס”

מחבר הספר : טוני סטאבס

סוג כריכה: רכה

מספר עמודים : 142

מוציא לאור : הוצאת מרקם

תחום: תיקשור, רוח, מציאות, התעלות, גלים, תבניות אנרגטיות, קיום, מודעות, מבנה פסיכולוגי, נפרדות, אחדות, אנרגיה, חומר ורוח, שדות אנרגיה, הכרה, מוח, חשיבה, צ’אקרות, תהודה

תקציר: ספרו של טוני סטאבס “מדריך להתעלות – תקשור מסראפיס” מזמין את הקורא “לבחון מחדש את השקפותיו באשר ליחסים בין התחום הפיזי, הרגשי, השכלי והרוחי. זאת באמצעות תקשור סראפיס, ישות אנרגטית שנגלתה בפני המחבר על מנת לסייע לו “לטפח את הבהירות והמשמעות האינטלקטואליות הדרושות להתעלות” בעזרת תובנות יסודיות הנוגעות לאחדות ההוויה הנוגעת לרעיונות פילוסופיים מורכבים באופן המעניק “פרספקטיבה ייחודית בה חומר מאופיין כגלים עומדים, אלקטרונים כשדות הסתברות, ואנו כתבניות אנרגטיות המעניקות מבנה פסיכולוגי ליחידות מודעות שבתמורה מעניקות לנו תחושת קיום.”

“השתמשו בספר זה כדי להתוודע מבחינה שכלית תהליך ההתעלות.” פותח סטאבס “עצמי- הרוח שלכם ידאג שגם רמות הקיום האחרות שלכם תקבלנה את המסר, שכן ההתעלות היא “מאמץ משותף”. תודעת גופכם והאנרגיה הרגשית שלכם מסוגלות להבנה ישירה, ללא שפות מתווכות…” מתקשר סטאבס את סראפיס “ספר זה הוא מדריך מעשי לתהליך שכבר נמצא בעיצומו. הוא עוסק במטא פיסיקה במובן האמיתי שלה- הפיסיקה שמאחורי הפיסיקה…”

הספר מכיל עושר תובנות מרתקות בצוותא עם פרקטיקות מיסטיות המיועדות לסייע לקורא להתחבר להווית ההתעלות באופן מעשי, בתרגולים ושיטות עזר שימושיות.

בחלק הראשון של הספר “מדריך להתעלות – תקשור מסראפיס” מתוארים הבסיסים העקרוניים של הידע והוא עוסק בנושאים כמו מהותה של אנרגיה, זמן מרחב, תנועה, טבע החומר, גלים עומדים, שדות אנרגטיים והולוגרמות, שדות אנרגיה פיזיים, שכליים, רגשיים, צ’אקרות והמציאות, וממשיך ונוגע בסוגיות יסוד כמו מוצא האדם, קארמתיות, דרווניזם, חוק החסד ואנרגיית החסד, שדה הרוח כביטוי אלוהי ומיתוסי האמת הכוח והאהבה.

בחלק השני של הספר מתקשר סטאבס את הישות סראפיס באופן מעשי יותר המיועד להעניק לקורא כלים שימושים וטכניקות פרקטיות להתעלות באופן שיסייע ל”התעלות הפלנטרית”, מעבר לרמה האישית האינדיבידואלית. בחלק זה עוסק היוצר בסוגיות כמו שבירת תבניות, התנתקות ממציאויות מוסכמות וכבלים, אחדות זימון ואיחוד הוויתי.

 

דילוג לתוכן