ראשי » הוליסטיקה-כללי, מיסטיקה, תיקשור » לקבל תשובה לכל השאלות עוד היום

לקבל תשובה לכל השאלות עוד היום

לקבל תשובה לכל השאלות עוד היום
המתקשרים מרשים לעצמם לחוש את התקשורת הלא-מילולית עם ישות אחרת ולאחר מכן לתרגם אותה לשפה מילולית בדומה למתורגמן שמתרגם שפה שאיננו מכירים.

ישנן לא מעט תפישות מוטעות בנוגע לתקשור אבל תקשור הוא צורה טבעית של תקשורת בין בני אדם לבין ישויות מלאכיות, רוחות טבע, גופים שאינם פיזיים, או אפילו חיות וחיות מחמד. הצורה הנפוצה ביותר של תקשורת עם תודעה שאיננה פיזית היא עם אנשים שהלכו לעולמם, אבל אדם כזה מכונה בדרך כלל “מדיום” ולא מתקשר, למרות שיש חפיפה, התקשור מאפשר בדרך כלל גישה לידע גבוה יותר על מנת לתמוך בצמיחה הרוחנית שלנו וכדי שנוכל להשיג בהירות גדולה יותר בחיינו. האינדיאנים מיבשת אמריקה נהגו לתקשר עם רוחות הטבע, בעלי חיים, עצים ואפילו אבנים. הם דיברו עם הרוח הגדולה והיו אתה בקשר במהלך חייהם, עבורם תקשור היה טבעי אך הם לא קראו לזה כך. הם האמינו שלפני שנולדנו בחרנו את צבע העור שלנו ,את השיעורים הרוחניים ואפילו את הורינו.

המדריכים הרוחניים שלכם הם גורם חוץ-גשמי שהסכים לעזור לכם בזמן שאתם בעולם הזה. האני הגבוה שלכם בחר אותם במיוחד כדי לעזור לכם להגשים את הכוונות שהגדרתם לעצמכם לפני שנולדת. מדריכים רוחניים משדרים אליכם מידע אבל רובכם לא בקשר עם המדריכים שלכם על בסיס יומי. אז המדריכים שלכם צריכים לעשות את מה שהם יכולים כדי שתקבלו את המסרים שהם מנסים לשדר אליכם והם צופים בחוסר אונים כאשר אתם לא מקשיבים אבל הם תמיד ימשיכו לנסות לסייע לכם.

כל אדם יכול לתקשר עם מלאכים כמו שכל אדם מסוגל לאכול, לדבר או ללכת. נולדנו עם היכולת הזאת והיא מוצפנת בתוכנו מלידה אך מכיוון שלא השתמשנו בה היא נשארה מנוונת ולא מובנת. תקשור יכול לעזור לכם לקבל יעוץ והכוונה ממקור רב עצמה של ידע אוניברסלי שנגיש לכם על בסיס יומיומי. ככל שתהפכו יותר רגועים ומאוזנים תוכלו לחוש את הנוכחות של גוף האור שלכם. זו מושגת בקלות כאשר המוח שקט והגוף רגוע. מקדו את תשומת לבכם על גוף האור הפנימי שלכם – החלק שהוא רוח טהורה.

המתקשרים המפורסמים בדורנו נחשבים למעוררי השראה שמצליחים לסייע לאנשים רבים ואף לתת כלים מעשיים ליצירת מציאות חיובית וטובה יותר. לאורך ההיסטוריה האנושית תמיד היו מתקשרים אך הם נקראו נביאים. הם העבירו מסרים ממלאכים או דברי אלוהים חיים ותמיד היו שם כדי לתמוך, להזהיר ולנסות לשנות. מכיוון שכולכם יצורים אלוהיים יש לכם היכולת להיות בתקשורת ישירה עם הבורא או מלאכיו ואתם מוזמנים למגנט אל תוך המציאות שלכם את המלאך השומר, האני העליון או כל תודעה שמחזיקה חכמה אוניברסלית.

תקשור הוא נס בתקופה זו של האבולוציה האנושית שלנו אבל רבים רואים בו מתנה על טבעית משום שהם מאמינים שרק כמה אנשים נולדים עם היכולת הזו אך לא כולם.
אנחנו נמצאים בעידן של הנשמה, תקופה שבה הדברים הופכים שקופים יותר ויותר, מה שמאפשר לכם להתחבר לתוך סמכויות הנשמה הרוחנית שלכם עם ריפוי, אינטואיציה ותקשור הבה נחגוג את הזמן המדהים הזה בעודנו בחיים!

למה כדאי לכם ללמוד לתקשר עם המלאכים ?

  • אתם אף פעם לא תרגישו בודדים שוב.
  • תגלו כל מיני דרכים מעניינות לחקור את המחוזות הפנימיים שלכם.
  • המדריכים יעודדו אתכם, ישעשעו ויצחיקו אתכם.
  • אתם תמצאו שלום פנימי שאחרים לא מצליחים להשיג ותהפכו לדוגמא אישית.
  • הקשר עם הבורא יהיה קרוב ועצמתי יותר מאשר בעבר.
  • תמיד תוכלו לשאול שאלות ולהיענות בנדיבות וסבלנות ע”י המלאכים.
  • אתם תרגישו שאתם מקבלים אהבה ללא תנאי מהרוח.
  • תחושו מקורקעים ויציבים ובעלי שליטה על חייכם.
  • המדריך שלכם הוא חבר שתמיד יהיה שם בשבילכם.
  • אתם תתחברו עם המורה החכם שתמיד חיפשתם.

 

שלכם
דורון

דורון אורסיאנו-ויטנר עוסק מזה שני עשורים בהכנת ‘תעודות זהות של הנשמה’ מאבחן ומיעץ באמצעות מעגל הצבעים האינדיאני וקריאה בקלפי טוטם בעלי החיים ע”פ הפילוסופיה האינדיאנית.

דילוג לתוכן