ראשי » הוליסטיקה-כללי, מיסטיקה, תיקשור » למשוך את הנפש התאומה שלכם

למשוך את הנפש התאומה שלכם

למשוך את הנפש התאומה שלכם

תארו לעצמכם שאתם יכולים למשוך את הנפש התאומה שלכם ללא שנים רבות של חיפושים או מחזורים אינסופיים של אכזבה … איך לדעתכם יראו חייכם כאשר מצאתם את האהבה שלכם?

הסופר האמריקאי ריצ’רד באך אמר: “”חבר נשמה הוא מישהו שיש לו מנעולים שמתאימים למפתחות שלנו, והמנעולים שלנו תואמים למפתחות שלו. כאשר אנו מרגישים בטוחים מספיק כדי לפתוח את המנעולים, האני האמתי שלנו יוצא ואנחנו יכולים להיות לגמרי בכנות עם מי שאנחנו.” למרות שרובכם בוודאי חושבים שכאשר תפגשו את הנפש התאומה שלכם תחיו בתחושה הרמונית של אושר מושלם, למעשה הנפש התאומה הרוחנית האמתית שלכם היא האדם אשר נועד לעזור לכם “להשלים את עצמכם.” אתם לא מסוגלים להשלים את משימתכם בחיים לבד. כל אחד מכם צריך מישהו שיעזור לו להיות אדם טוב יותר וזה לא תמיד חוויה מבורכת כי היא מלאה באתגרים. אתם צריכים לשאוף לדחוף את עצמכם אל מעבר לאזור הנוחות שלכם, כדי למצוא את האני שלכם טוב יותר. יחסי נפש תאומה יכולים להיות מחוספסים בהתחלה ובכל זאת הרגשה עמוקה בנשמתכם אומרת לכם שזה נכון לכם.

הנה כמה סימנים שיעזרו לכם לזהות את הנפש התאומה שלכם:
1) פלשבקים
אם בן הזוג שלכם הוא הנפש התאומה שלכם, רוב הסיכויים שהוא או היא כבר היו אתכם בעבר בגלגולים הקודמים שלכם. נשמות תאומות לעתים קרובות בוחרות לחזור יחד באותם החיים. ייתכן פתאום שתחוו פלאשבקים של הנפש התאומה שלכם ואתם עשויים אפילו להרגיש תחושה מוזרה של דז’ה וו, כאילו הרגע הזה כבר התרחש, אולי לפני הרבה זמן, אולי בסביבה שונה.

2) קבלה
אתם תתאהבו בפגמים שלו (או שלה). גם יחסי נפש תאומה חווים עליות ומורדות. ובכל זאת את הקשר הזה יהיה הרבה יותר קשה לשבור. לנשמות תאומות יותר קל לקבל וללמוד לאהוב את הפגמים של הפרטנר. לקשר כזה יש יותר סיכוי לשרוד אם שניכם אוהבים אחד את השני בדיוק כפי שאתם.

3) אינטנסיביות
מערכת יחסי נפש תאומה עלולים להיות אינטנסיביים יותר מאשר יחסים נורמליים לטוב ולרע והדבר החשוב ביותר הוא שתתמקדו בפתרון הבעיה ותלמדו לראות מעבר לרגע הקשה.

4) אתם לא יכולים לדמיין את החיים שלעם בלעדיו
חבר נשמה הוא לא מישהו שאתם יכולים להתרחק ממנו בקלות. זה מישהו שאתם לא יכולים לתאר לעצמכם את החיים בלעדיו.

5) אתם מרגישים בטוחים ומוגנים.
לא משנה מהו מינו של בן זוגכם, הוא או היא תמיד צריכים לגרום לכם להרגיש בטוחים ומוגנים. הנפש התאומה שלך תגרום לך להרגיש כאילו יש לך מלאך שומר לצדך. אדם שמשחק עם חוסר הביטחון שלך, בין אם במודע או שלא במודע, הוא לא הנפש התאומה שלך.

הנה כמה טיפים כיצד למצוא חבר נשמה:

1)אתם תצליחו למשוך רק את האהבה שאתם חושבים שמגיע לכם, אז כדאי שתחשבו חיובי
2) העבר שלכם לא צריך להגדיר את העתיד שלכם. כל המערכות שהיו לכם בעבר אינן רלוונטיות לעתיד שלכם.
3)הנפש התאומה שלכם יכולה להיות בכל מקום לכן שימרו על ראש פתוח
4) שימו חפצים שמסמלים זוגיות בחדר השינה. אם יש לכם רק מנורה אחת ליד המיטה, הוסיפו מנורה נוספת תואמת בצד השני של המיטה.
5) חפשו מערכת יחסים מתוך אהבה ולא מתוך פחד לדוגמא פחד להישאר לבד, פחד שאתם מבוגרים מידי כל אלה יגרמו לכם להתפשר.
6) תחיו את החיים הכי הטובים שלכם כבר עכשיו. הרבה אנשים משתמשים בתירוצים כמו “אסע לחול כשתהיה לי אהבה” או “אביא ילד רק אם אמצא זוגיות” אם אתם רוצים לעשות משהו תעשו אותו כבר עכשיו בלי קשר לזוגיות ובלי התניות.
7) מחפשים אהבה? אל תתייחסו לזה כאל מתרה מרכזית בחייכם כי זה רק ירחיק אותה מכם.
8) הבינו שהאהבה כבר נמצאת סביבכם ושחררו דעות קדומות לגבי איך האהבה צריכה להיות.

שלכם
דורון

דורון אורסיאנו-ויטנר עוסק מזה שני עשורים בהכנת ‘תעודות זהות של הנשמה’ מאבחן ומיעץ באמצעות מעגל הצבעים האינדיאני וקריאה בקלפי טוטם בעלי החיים ע”פ הפילוסופיה האינדיאנית.

דילוג לתוכן