ראשי » אסטרולוגיה, אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, חדשות-הוליסטיקה, מיסטיקה, נומרולוגיה » תגלית לוח שנה של המאיה: סוף העולם לא יגיע ב2012

תגלית לוח שנה של המאיה: סוף העולם לא יגיע ב2012

על פי תגלית ארכיאולוגית חדשה שהתגלתה, מעדכנים ארכיאולוגים כי סוף העולם על פי המאיה לא יגיע ב2012

השערות רבות בדבר סופו של עידן ותחילתו של עידן אחר, בלווית ניבויים אפוקליפטיים בדבר סופו הקרב של העולם וקיצו של העולם המוכר לנו היום, הועלו בעקבות לוח השנה העתיק של בני המאיה ולפיו ספירת העולם המוכר תסתיים בקיצה של שנת 2012.  

לוח השנה של בני המאיה. מקור: ויקיפדיה ברישיון cc3-sa-by. צילום: -Madman2001

לוח השנה של בני המאיה. מקור: ויקיפדיה ברישיון cc3-sa-by. צילום: -Madman2001


מאז הועלו ספקוציות וניבויים באשר לאופן שבו יחדל עולמנו המוכר להתקיים במתכונתו הנוכחית ובין השאר נטען כי כוכב הלכת X- כוכב ניבירו הוא שיביא לסוף העולם בשלהי 2012 או אסון אחר.

מיסטיקנים ומאמינים רבים אחרים מסבירים כי גם אם לא מדובר באסון שיחריב את העולם, הרי שסוף העולם עשוי להתייחס למונח רוחני- ספיריטואלי מיוחד לפיו העולם המוכר כיום ישתנה מן היסוד, בשידוד מערכות עמוק שיסיים עידן ויתחיל עת חדשה בעולם. 

ממצאי תגלית ארכיאולוגית חדשה מאיימת לנפץ את ההשערות של המאמינים בסופו של העולם על פי לוח המאיה : בתגלית המכילה ציורי קיר של לוח שנה של בני המאיה משנת 800 לספירה גילו ארכיאולוגים דמויות של מלך ומשרתיו עם לוח שנה שלפיו ממשיכה הספירה לעוד מליוני שנים.
הארכיאולוג דיוויד סטיוארט שעמל על מנת לפענח את הכתב המאי העתק בחורבות העיר של בני המאיה שביערות הגשם בגואטמאלה.

לדברי הארכיאולוגים הספירה של בני המאיה בלוח השנה המופיע בציורים, אינו מתאר את סוף הספירה של בני המאיה בשלהי שנת 2012, מה שמרמז לדעת רבים על סוף העולם כפי שהוא מוכר לנו כיום, אלא מתאר ספירה המתמשכת בלוח השנה של בני המאיה עוד מיליוני ומיליארדי שנים.

דילוג לתוכן