ראשי » גופנפש, דמיון מודרך, הוליסטיקה-כללי, מדיטציה, מודעות עצמית, נטורופתיה, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות, רפואה טבעית, תזונה-דיאטה » לא לסרטן- דרך חיים חדשה נוגדת סרטן

לא לסרטן- דרך חיים חדשה נוגדת סרטן

שם הספר:  לא לסרטן- דרך חיים חדשה נוגדת סרטן

מחברים :  ד”ר דויד סרוואן שרייבר

מספר עמודים : 266

סוג כריכה: קשה

תחום : מחלת הסרטן, מדיטציה, תזונה, נטורופתיה, דיאטה, מזונות נוגדי סרטן, תפריט תזונתי, מערכת החיסון, פסיכו-ביולוגיה, גוף-נפש, גופנפש, פסיכולוגיה של סרטן, אימונולוגיה, תזונה בריאה, גידולים ממאירים, מניעת סרטן, מאבק בסרטן, איזון רגשי, דלקתיות, טיפולים אלטרנטיביים לטיפול במחלת הסרטן, השפעת טיפולים קונבנציונליים כנגד סרטן, כימותרפיה, הקרנות,

 תקציר : את ספרו “לא לסרטן- דרך חיים חדשה נוגדת סרטן” פותח המחבר ד”ר דויד סרוואן שרייבר באמירה מעוררת מחשבה המרמזת על גישתו של המבחר למחלה הניתנת לטיפול :” הסרטן נמצא אצל כולנו במצב רדום. בדומה למה שקורה לכל היצורים החיים, גם הגוף שלנו מייצר ללא הרף תאים פגומים. כך נולדים גידולים. אבל הגוף שלנו מצויד בכמה מנגנונים שמגלים תאים פגומים ובולמים אותם…” “כולנו נושאים בגוף שלנו תאים סרטניים אבל לא כולנו נחלה בסרטן !”.

בספרו “לא לסרטן- דרך חיים חדשה נוגדת סרטן” מעניק המחבר לקורא מגוון תובנות וכלים שימושיים הנוגעים להבנת מנגנוני מחלת הסרטן בהתבסס על התובנות המחקריות הנוגעות לפעילותה של המערכת החיסנוית, גילוי המנגנונים הדלתיים העומדים בשורש התפתחות גידולים ממאירים והאפשרות לבלימת התפשטות גידולים על ידי מניעת היווצרות כלי דם חדשים באופן שמוליד ארבע גישות בדרך של “ביולוגיה נוגדת סרטן” :

  1. גישה המדגישה כיצד עלינו “שלמור על עצמנו מחוסר האיזון שהתפתח בסביבתנו מראשית שנות ה-40 וממריץ את מגפת הסרטן הנוכחית” בעידן המודרני בחברה המערבית במיוחד.
  2. גישה המבהירה כיצד לשנות את התפריט התזונתי על מנת להפחית במזונות המעוררים סרטן ולהעשיר את התפריט במזונות הנלחמים בסרטן ומונעים אותו.
  3. גישה המבהירה כיצד להכיר ולהמנע מהקשיים הרגשיים הפסיכולוגיים שמעצימים את המנגנונים הביולוגיים הפעילים במחלת הסרטן ונוגעים באיזון שבין הגוף לנפש, הרוח והפסיכו-ביולוגיה.
  4. גישה המעצימה יצירת של “מערכת יחסים עם גופנו” באופן שימריץ את מערכת החיסון של הגוף “יפחית דלקתיות היוצרת גידולים סרטניים.

במהלך הספר משבץ המחבר הפניות מחקריות רבות, מתאר ממצאים עדכניים בנושא המלחמה בסרטן, מצביע על טיפולים ואמצעי עזר למניעת סרטן ולמאבק בסרטן של מי שחלה במחלה, תוך תיאור של “שיטות טבעיות של טיפול רפואי שתורמות למניעת התפתחות סרטן או משלימות טיפולים קונבנציונליים כמו ניתוחים, הקרנות או כימותרפיה”, עוסק בנושא הסביבה נוגדת הסרטן, מעמיק בסרטן כמגיפה מודרנית, מתאר את הטיפול הקונבנציונלי והשפעותיו לעומת הדגשים הנחוצים שעדיין לא קיימים בנושא הייעוץ התזונתי נוגד הסרטן, מזונות נוגדי סרטן, פעילות גופנית להמרצת הגוף כנגד המחלה, שימוש במדיטציה, דמיון מודרך, חוסן רגשי ונפשי ואיזון פסיכולוגי למלחמה במחלת הסרטן, השפעות הלחץ הנפשי- הסטרס (עקה) התחברות לכוח החיים, סילוק הפחד, טיפוסי אישיות ושינוי אישיותי לאור המחלה ועוד.

דילוג לתוכן