ראשי » אימון אישי-קואצ'ינג, אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, הוליסטיקה-כללי, התפתחות אישית-הגשמה עצמית, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות » כוח הכוונה-וויין דייר

כוח הכוונה-וויין דייר

שם הספר: כוח הכוונה
מחבר הספר : ד”ר וויין וו’ דייר
מספר עמודים : 246
סוג כריכה: רכה

תחום: כוח הכוונה, בריאה, יצירה, אנרגיה, שדה הכוונה, ד”ר וויין דייר, שפע, נצח, אינסוף, קבלה, תודעה, כוונה, עוצמה, שפע, להרגיש טוב,ייעוד, שאיפה, חשיבות עצמית, אגו, תודעה אוניברסאלית, רוחניות, מחסומים רוחניים, שיח פנימי, הרמוניה, שפע.

תקציר:
“נסו לדמיין כוח שנמצא בכל מקום… הוא בלתי ניתן לחלוקה ונוכח בכל דבר שאתן רואים או נוגעים בו.” כותב ד”ר וויין וו’ דייר בפתח ספרו אודות משמעות הכוונה “עכשיו הרחיבו את תודעתכם בנוגע לשדה האנרגיה האינסופי הזה, אל מעבר לעולם הצורה והגבולות. הכוח האינסופי והנסתר הזה נמצא בכל מקום.. גופכם הגשמי הוא חלק אחד מהמכלול שלכם, הנובע מהאנרגיה הזאת. יישום הכוונה פירושו להתאחד עם המקור שלכם ולהפוך למכשפים מודרניים.. להגיע לרמת מודעות שבה דברים שנראו בלתי מתקבלים על הדעת קודם, הופכים לזמינים…”.

בספרו של ד”ר וויין וו’ דייר “כוח הכוונה” פותח המחבר לקורא צוהר להבין את השדה האנרגטי של הבריאה העומד בשורש כוחה של הכוונה, במיזוג מחשבותינו האישיות עם התודעה האוניברסאלית, יישום שבע פניה של הכוונה בחיבור אל הכוונה וחדירה לרוח הכוונה, במחסומים בפני החיבור אל הכוונה והשיח הפנימי של חוסר התאמה, בוויתור על האגו, ובהפיכת הכוונה למציאות בסדרת צעדים תודעתיים פשוטים.

בספר מתאר המחבר כיצד להתחבר לכוח הכוונה, מסביר את חשיבותה ואת מהות החיבור אליה כמקור בריאה, מספק מדריך מעשי איל ליישם את “עקרונות היצירה המשותפת בחיי היומיום” ומתאר את חזונו כיצד אדם המיישם את כוח הכוונה בחייו חיי בהרמוניה ובסביבת שפע.