ראשי » דמיון מודרך, הוליסטיקה-כללי, התפתחות אישית-הגשמה עצמית, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות » כוחו של התת מודע ג’וזף מרפי

כוחו של התת מודע ג’וזף מרפי

שם הספר: כוחו של התת מודע

מחבר הספר : ד”ר ג’וזף מרפי

סוג כריכה: רכה

הוצאת ספרים: אור עם

מספר עמודים : 285

תחום: תת מודע, מודעות, תודעה, הלא מודע, הצלחה, הישג, שפע, שגשוג, כוחו של התת מודע, ד”ר ג’וזף מרפי, רוחניות, פילוסופיה, נפש, גוף, גופ-נפש, הפחתת כאב, רגשות, שחרור, מאמץ, הצלחות, הערכה, לא מודע .

תקציר: “מדוע אדם אחד עצוב ? ” שואל ד”ר ג’וזף מרפי את ספרו רב המכר ” כוחו של התת מודע” ואילו “אדם אחר שמח? מדוע אחד שופע עליצות ומצליח ואילו אדם אחר מסכן ואומלל ?… מדוע אדם אחד נחשב להצלחה גדולה ואדם אחר לכישלון גמור… מדוע אדם מסוים גאון בעבודתו ובמקצועו בעוד שאחר עמל וטורח כל חייו בלי להשיג או לשהשלים דבר כלשהו בעל ערך ? מדוע אדם מסוים מחלים ממחלה הנחשבת חשוכת מרפא ואחר נפטר בגללה ?” ומשיב כי התשובה לשאלות אלה מצויה “בצורת הפעולה והתפקוד של המוח המודע והתת המודע שלנו !”

בספרו רב המכר “כוחו של התת מודע” מעניק המחבר ד”ר ג’וזף מרפי לקורא הצצה אל הבנת חלק מן התהליכים הלא מודעים והתת מודעים הקשורים למחשבותינו ומנסה להעניק כלים מעשיים לקורא לכוון את מחשבותיו באמצעות ניווט החלק התת מודע של הכרתו להוביל אותו להישגים, שפע, שגשוג, הצלחה, עושר ואושר, חומרי ורוחני, באופן פשוט ובמילותיו של מרפי בפתיח לספרו : “איתי ניסים קוראים לגברים ונשים בכל תחומי החיים ברחבי העולם כולו. נסים יקרו גם לכם כשתתחילו להשתמש בכוחו המופלא של החלק התת מודע שלכם. ספר זה נועד ללמד אתכם שהחשיבה הטבעית ודפוס הדימיון שלכם הם שיוצרים ומעצבים את גורלכם”.

בספר עוסק ג’וזף מרפי בנושאים הנוגעים לאופן פעולת הנפש, המודע והתת מודע ופעולתם, השאות שליליות ומלחמה בהם, הנחות יסוד, פחדים, יכולת לשלוט ברשמים תת מודעים, עקרון הריפוי של התת מודע, שיטות ריפוי מנטליות בימי קדם, שימוש בתת מודע להשגת שפע, הצלחה, שמחה, אושר ועושר ברמה הכלכלית. במהלך הספר משלב מרפי תובנות, ידע מעשי, עיצות, דוגמאות והנחיות לשימוש בשיטת “כוחו של התת מודע“.