ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, דמיון מודרך, הוליסטיקה-כללי, הילינג, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות, רפואה משלימה » ידי אור – ברברה אן ברנן

ידי אור – ברברה אן ברנן

שם הספר: ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי

מחבר הספר : ברברה אן ברנן

סוג כריכה: רכה

מספר עמודים : 232

מוציא לאור : הוצאת מרקם

תחום: ריפוי אנרגטי, הילות, שדות אנרגיה, שדה אנרגטי, ברברה אן ברנן, ידי אור, שדה אנרגיה, ראייה פנימית, הילה

תקציר:
בספר הלימוד “ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי” מעניקה המחברת ברברה אן ברנן תיאור מעמיק ומעשי לגבי האופן שבו ניתן לפתח כישורי ריפוי באמצעות חישה אנרגטית. הספר מעניק הדרכה מעשית לאנשים “המתעניינים בהבנה עצמית, בגילוי עצמי ובשיטת הריפוי החדשה.. אמנות הריפוי בהנחת ידיים. עבודה המציגה מחקר מעמיק של ההילה האנושית ויחסה אל תהליך הריפוי…”

בחלקו הראשון של הספר “ידי אור – מדריך לריפוי באמצעות שדה האנרגיה האנושי” מתמקדת ברברה אן ברנן בשדה האנרגיה וההילה בחיינו, התועלת בשדות אנרגיה והיכרות עם התופעה של הילות. בחלקו השני של הספר עוסקת ברנן בתיאור שדה האנרגיה בהקשר מדע תאורטי וניסויי, שדה האנרגיה האוניברסלי, ההילה האנושית ותיאור חוויותיה האישיות של ברנן בהקשר זה. בחלק השלישי- “פסיכודינמיקה ושדה האנרגיה האנושי” מציגה ברברה אן ברנן את הקשר של שדות האנרגיה לגילוי העצמי והפן הפסיכולוגי ואילו בחלקו הרביעי של הספר מתארת ברנן את הכלים התפישתיים של המרפא ומסבירה על הגורמים לחולי, הקשר בין מחלה לחסימה אנרגטית, הפרדת המציאות, סקירת תהליך הריפוי, ראייה פנימית, קליטה שמיעתית ו”תקשורת עם מדריכי רוח”.

בהמשך הספר בפרקיו החמישי והשישי עוסקת ברנן בתהליך הריפוי הרוחני המתאר “חוויות וטכניקות של ריפוי הנוגעות לשדה האנרגיה האנושי”, מלווה באיורי המחשה, והחלק השישי – “ריפוי עצמי והמרפא הרוחני” מתאר מקרה בוחן של “עבודת הריפוי של דיוויד, שבו המטופל נטל חלק פעיל בריפוי עצמו ומראה כיצד המטופל הופך למרפא. חלק זה (של הספר) ממשיך ומתמקד בשיטות מעשיות לריפוי עצמי… ומתאר את השלבים ההתפתחותיים בדרך להיות למרפא…”

ברברה אן ברנן שימשה כחוקרת במרכז גודרד לחקר הטיסה בחלל עבור סוכנות החלל האמריקאית נאס”א והינה מרפאת הוליסטית פעילה בעלת שם עולמי, מדענית, בעלת השכלה מעמיקה בתחום הפיזיקה של האטמוספירה, לימודי מוסמך שהשלימה באוניברסיטת ויסקונסין וחוקרת בתחום שדה האנרגיה האנושית במחקרים במרכז הרפואי האוניברסיטאי על שם תומס ג’פרסון, מכון העידן החדש ובאוניברסית דרקסל.

ספרה של ברנן נודע בהצלחתו ובמיוחד בקרב אנשי מקצוע בתחום ההוליסטי, והוא מתאר באופן מפורט את הפן העיוני והמעשי של שדות האנרגיה וההילות והריפוי באמצעותם באופן נהיר ומעמיק, המלווה באיורים והדגמות שימושיים.