ראשי » הוליסטיקה-כללי, רפואה טבעית, תזונה-דיאטה » טיפים לשמירה על המשקל

טיפים לשמירה על המשקל

עיצות לשמירה על המשקל

חשוב לך לשמור על המשקל ? רוצה להרזות ולהפחית במשקל ? להלן מספר עיצות שימושיות שעשוית לסייע לכם להמנע מעלייה במשקל, לשמור על משקל הגוף התיקני או להפחית ממשקל הגוף:

1. הימנעו מאכילת שאריות מזון של אחרים : מומלץ שלא לאכול את שאריות המזון של הילדים או של בן הזוג “רק כי חבל”. העובדה שמישהו אחר מבני המשפחה החליט שלא לצרוך מזון כלשהו, עלולה לעודד אתכם לצרוך קלוריות עודפות מעבר למנת המזון ההנחוצה לשמירה על משקלכם ולכן מוטב להמנע מכך.

2. הימנעו מאכילה ישירה מכלי מזון ראשי: ובקיצור מומלץ שלא לאכול ישירות מכלי המזון. אכילה ישירות מסיר או מצלחת ראשית של מזונות שונים מעניקים את התחושה המשלה שאכלנו פחות ולפיכך אנו מרשים לעצמנו להמשיך ולצרוך יותר מהמנה שהיינו אוכלים אילו הינו אוכלים בצלחת שלנו ולא ישירות מהכלי הראשי.

3. איכלו באור: אכילה באור עדיפה על פני נשנוש לילי בתאורה אפלה. בתאורה אפלה, מחקרים הוכיחו כי אנו מרגישים פחות ריסון ושליטה עצמית ולכן אנו צורכים יותר.

4. הימנעו מאכילה מול מסך הטלוויזיה או מסך המחשב: אכילת מזון מול מסך הטלוויזה או מסך המחשב אינה מאוזנת, לא מעודדת פעילות גופנית, גוררת צריכת חטיפים ונינושים והעדר בקרה מתאימה על צריכת הקלוריות ולפיכך גוררת השמנה ועודף משקל.

השאר תגובה

דילוג לתוכן