ראשי » אימון אישי-קואצ'ינג, דמיון מודרך, הוליסטיקה-כללי, התפתחות אישית-הגשמה עצמית, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית, רוחניות » ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים- דיפאק צ’ופרה

ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים- דיפאק צ’ופרה

שם הספר: ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים

מחבר הספר : ד”ר דיפאק צ’ופרה

מספר עמודים : 120

סוג כריכה: קשה

תחום: הצלחה, רוחניות, דיפאק צ’ופרה, מציאות, עסקים, תובנות להצלחה, שגשוג,שפע חומרי, הרמוניה רוחנית, חוקי הטבע, עבודה, חוק הפוטנציאליות הטהורה, קארמה, סיבה ותוצאהף מאמץ, כוונה, תשוקה, דהארמה, תכלית החיים, קיום, הינתקות

תקציר:

בספר “ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים ” ממשיך המורה הרוחני הנודע ומחבר רבי המכר הרבים דוקטור דיפאק צ’ופרה לתאר את סודות ההצלחה והחוקיות להגיע לתודעת אושר ועושר. ספרו זה “ההצלחה בשבעה חוקים רוחניים” מהווה תמצית של “הצעדים לתודעת עושר, המבוססת על הבנה אמיתית של אופן פעילות הטבע”.

במהלך הספר מתאר דיפאק צ’ופרה את שבעת החוקים : חוק הפוטנציאליות הטהורה העוסק בחיבור לתודעה הטהורה שלנו כבסיס להוויתנו, חוק הנתינה המדגיש את חשיבות הנתינה והקבלה וזרימת השפע ביקום,חוק הסיבה והתוצאה- חוקיות הקארמה, חוק המאמץ המזערי- על פי עקרון הרמוניה, אהבה, אי התנגדות והגשמה ללא מאמצים, חוק הכוונה והתשובה, חוק ההינתקות וחוק הדהארמה- תכליתם של החיים של כל אחד מאיתנו כפרט הקורם אור וגידים בחיינו אלה על מנת להגשים מטרה מסוימת.

כהגדרת המחבר מבקש הספר להטמיע ידע בתודעת הקוראים באופן ש”יעניק את היכולת ליצור עושר בלא גבול בקלות נטולת מאמץ, ולחוות הצלחה בכל אשר תפנו”. השגת הצלחה היא יעד, הכולל על פי המחבר גם יעד של עושר חומרי אך גם יעדים נוספים שכן” ההצלחה היא מסע ולא יעד. שפע חומרי על ביטוייו הוא אחד מאותם דברים שעושים את המסע למהנה יותר. אבל ההצלחה” שאליה מכוון הספר בשבעת החוקים הרוחניים “כוללת דם בריאות טובה, מרץ והתלהבות לחיים, הגשמת מערכות יחסים, חירות יצירתית, יציבות רגשית ונפשית, תחושת רווחה ושלוות נפש”.