ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי:20 – 26 בספטמבר 2019 – מזל בתולה, אריה ומזל סרטן

הורוסקופ שבועי:20 – 26 בספטמבר 2019 – מזל בתולה, אריה ומזל סרטן

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 20 – 26 בספטמבר 2019 – מזל סרטן, אריה ומזל בתולה

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית: 20 – 26 בספטמבר 2019 – מזל סרטן, אריה ומזל בתולה

סרטן
רבים מביניכם נהנים מביקורים ומחופשות, ובסך הכל מנסים להחזיר לעצמכם את הביטחון הכה חיוני לכם. מצד שני, כוכב ונוס הממוקם בבית המשפחה והבית שלכם, עשוי להדגיש פעילויות מהסוג שיקיף אתכם באנשים קרובים שנעים לכם בקרבתם.
טיפ השבוע: יש למצוא בסיס בריא וחזק יותר לקשרים המתהווים, עסקיים ורגשיים כאחד, זאת כדי לא להיסחף לניגוד אינטרסים או על מורכבות מאיימת.

אריה
בימי סוף השבוע ותחילתו תהיה השפעה טובה על מצב הרוח שלכם. וכבני מזל נהנתני תוכלו לארח או להתארח ולהתפנק בחברת האהובים עליכם.
טיפ השבוע: לקראת צהרי יום ראשון ושני מומלץ להימנע מפעילות מהסוג שעשויה להטריד ולעייף אתכם, שכן מסתמנת עייפות ואי בהירות. אם זוהי הרגשתכם, חכו לימים שלישי ורביעי שבהם עשויה להיות השפעה טובה על מצב הרוח שלכם.

בתולה
התקופה מדברת על לקיחת אתגרים עתידיים, מצבכם ישתנה באמצעות שינוי בגישה ואלה מכם, שישכילו לכלכל את מעשיהם היטב, יכינו את עצמם לתנופה פיננסית עתידית, למרות כל ההוצאות הבלתי צפויות הנלוות לכך.
טיפ השבוע: הדאגנות שלכם עדיין תופסת מקום מרכזי בחייכם, אבל עם רצון חזק תוכלו לשלוט בנטייה לא רצויה זו. רבים מכם ניחנו בהופעה יפה ואסתטית. הקיפו את עצמכם באנשים מפרגנים.