ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי:15 – 21 בנובמבר 2019 – מזל טלה, שור, תאומים ומזל סרטן

הורוסקופ שבועי:15 – 21 בנובמבר 2019 – מזל טלה, שור, תאומים ומזל סרטן

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 15- 21 בנובמבר 2019- מזל טלה, שור, תאומים ומזל סרטן

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית: 15- 21 בנובמבר 2019 – מזל טלה, שור, תאומים ומזל סרטן

טלה
אתם עומדים בתוך שבוע לצאת סוף סוף מתקופת מזל עקרב המעיקה, ועומדים להיכנס לתקופת קשת שמומלצת לתקשורת, רגשות, נסיעות ושינוי שגרה מרענן. שימו לב לימים שני-שלישי, עם זאת, היו זהירים בתקשורת ובנסיעות. רשמו לפניכם כי כוכב מארס, השולט במזלכם, עומד להיכנס למזל עקרב עד תחילת חודש ינואר 2020. היו זהירים בענייני תקשורת, כספים והשקעות.

שור
לבני מזל שור יש אופי יציב ועקבי, וזה הזמן לקדם דברים, אבל עם ערנות ועם מודעות. אולי זה הזמן להגדיר מחדש את המטרות שלכם בתקופה הקרובה, כדי לא להתאכזב בהמשך. שימו לב: עימות ישיר או מריבה עלולים לפרוץ לפתע. מישהו במקום העבודה עלול לנהוג בצורה שתכעיס אתכם. ניסיון לעשות הרבה מהר מדי עלול לעשות בסופו של דבר לגרור את הרושם ההפוך.

תאומים
בימי סוף השבוע ותחילתו מומלץ להיות זהירים בענייני עסקים וכספים. כוכב התקשורת מרקורי, השולט במזלכם, עומד להפסיק את נסיגתו לקראת יום רביעי. במקביל, שימו לב: כוכב מארס עשוי להעיד על הוצאות עודפות עד תחילת חודש ינואר 2020. מומלץ לסגל ערנות גם בענייני תקשורת ונסיעות בשל רגישות התקופה, ולהימנע בשלב זה מהתעסקות בענייני כספים בוערים.

סרטן
בימים אלה עומד כוכב התקשורת והנסיעות מרקורי להפסיק את נסיגתו, מצב שמצפה מכם לשמור על זהירות ולגלות שליטה במתרחש. למרות חוסר הנוחות, כדאי לנסות להיות סבלניים ולהמתין להזדמנות שתאפשר לכם להתקדם. צאו לבלות בימי סוף השבוע. לקראת יום רביעי ואילך, תוכלו סוף סוף לצאת מהנטייה שלכם להיכנס לריב ומתח הקשורים לבית ולמשפחה.