ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי:13-19 בספטמבר 2019 – מזל בתולה, אריה ומזל סרטן

הורוסקופ שבועי:13-19 בספטמבר 2019 – מזל בתולה, אריה ומזל סרטן

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 13-19 בספטמבר 2019 – מזל בתולה, אריה ומזל סרטן

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית: 13-19 בספטמבר 2019 – מזל בתולה, אריה ומזל סרטן

 

סרטן

יש לכם צורך להיות בפעילות ובתנועה, לנסוע, להכיר אנשים חדשים ולהתנסות בחוויות לא שגרתיות. היחס החיובי שתקבלו מהסביבה עשוי להשפיע על התוכניות העתידיות שלכם.

טיפ השבוע: שימו לב:  מיקום כוכב מארס מתרחש בבית הנסיעות והתקשורת שלכם, מצב שעשוי להשפיע עליכם. מודעות: שימו לב לברומטר שלכם ושל אלה מולכם. אתם עלולים להיקלע למתח לא רצוי.

 

אריה

ענייני כספים מתסכלים אתכם ולעתים אתם מתקשים לראות את התמונה כולה, בגלל רצונכם בפתרונות מהירים. האריות המהמרים חייבים להיות זהירים במיוחד, גלו עירנות ואחריות.

טיפ השבוע: כוכב ונוס במיקום חיובי למזלכם, עשוי להיטיב עמכם ולחזק אתכם ולהגביר את הכריזמה שלכם, קל לכם להתיידד וליצור קשרים חדשים. עם זאת, תידרשו להיות ערניים ולדחות הוצאות גדולות.

 

בתולה

מציאות מעורבת: השבוע ייווצרו אלמנטים רגישים ומשמעותיים. צד אחד ירמז על קשיים, הגבלות, אחריות כבדה ובדידות. מצב הרוח יהיה אפרורי ועצוב, קשישים יחושו בודדים מתמיד ומומלץ להתייחס אליהם בכבוד.

טיפ השבוע:  הכוכבים ונוס ומרקורי בבית הכספים שלכם עשויים להעיד או לסמל את סופם של תהליכים ואת לידתם של חדשים או מעוררים את הצורך לנקות ולטהר את השטח לקראת הבאות. בהצלחה.