ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל מאזניים, קשת ומזל עקרב

הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל מאזניים, קשת ומזל עקרב

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל מאזניים, קשת ומזל עקרב

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית: 24 – 30 בינואר 2020

מאזניים
שישי-שבת עשוי להיטיב עם כל גילויי יוזמה מצדכם מבחינה יצירתית, חברתית או רגשית. טוב להשתתף באירועים ולהרחיב את המעגל החברתי. בתחום הזוגי הדברים תלויים ברצינות ובנכונות הצד השני להשקיע.
טיפ השבוע: חשוב לדעת להבחין בין עיקר לטפל, זאת כדי שתוכלו להקדיש זמן ומשאבים למה שמשרת אתכם. ההשקעה היא למען מטרה מסוימת ומוגדרת, וההישגים הם פועל יוצא של ההשקעה.

עקרב
מיקום הכוכבים עשוי לייצר השבוע אנרגיה מואצת, מצב שמאפשר לכם לפעול ביתר כוח ומרץ, לקדם דברים או ליזום דברים חדשים. בהשפעתו אפשר לבנות ולהתקדם, וטוב לצאת לפעילויות. שימו לב: ענייני כספים עשויים לאפיין אתכם השבוע. גלו ערנות.
טיפ השבוע: הכוכבים עשויים לקדם ענייני אהבה, רגשות ויצירה, וזוהי תקופה משמעותית למערכות יחסים לא שגרתיות. מומלץ בחום לצאת מהבית, לשנות את דפוסי ההתנהגות השגרתיים שלכם ולהיפתח להתנסויות חדשות.

קשת
הזמן להשתחרר מההתלבטויות שהכבידו בזמן זה או אחר על חייכם. שימו לב: רגשותיכם בסימן של סחרור ואופוריה, לכן יש גם צד אחר למשוואה. עדיף להאמין בקשר ישן וטוב מאשר להיכנע לפיתויים לטובת הרפתקה רומנטית סוערת, ייתכן חשאית.
טיפ השבוע: האנרגיות שלכם עשויות להיות נמוכות לקראת ימים שני-שלישי, אך אתם מתחזקים בימים שלאחריו.

 

דילוג לתוכן