ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל סרטן, אריה ומזל בתולה

הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל סרטן, אריה ומזל בתולה

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 24 – 30 בינואר 2020 – מזל טלה, שור ומזל תאומים

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית:24 – 30 בינואר 2020

טלה
התקופה עשויה להעשיר את חיי החברה שלכם. גילויי יוזמה מצדכם עשויים לזכות אתכם בתשומת לב. לבני מזל טלה מומלץ לקדם יוזמות עצמאיות ולטפח קשרים מועילים.
שימו לב: לאנשים שתפגשו, לקשרים שתבנו ולרעיונות חדשים שיעלו תהיה השפעה חשובה וקובעת על מה שיקרה בהמשך. שימרו על דיסקרטיות בשל הנטייה למניפולציות שעלולות לפעול כבומרנג.

שור
אופייכם השמרני נוטה לבחור במסלול בטוח ומסודר, אבל גם לתת הזדמנות לדברים חדשים לצמוח לאיטם. היכרות גורלית מסתמנת באופק, ייתכן שתוך כדי נסיעות בארץ או בחו”ל, אך גם במהלך פעילות חברתית.
טיפ השבוע: חשוב לצאת, לבלות, להתכתב, יש סיכוי להכיר וגם להתקרב למי שמוצא חן בעיניכם. מנגד, היזהרו במידע הסודי שבו אתם משתפים ובמי שאתם משתפים בו.

תאומים
זה הזמן לחדש קשרים חשובים. מפנה לטובה עשוי להתחולל בחייכם אם תהיו עקביים, כמו גם מודעים לחוסר היציבות והתזזיתיות המתלווים לחייכם.
טיפ השבוע: היו זהירים במיוחד בהתמודדות עם מצבים חלקלקים. אתם חשים שלא כולם גלויים איתכם. ייתכן שמתרחשים דברים ללא ידיעתכם או שלא מספרים לכם את כל האמת. בינתיים מומלץ לשמור להיות דיסקרטיים ולהתרחק מאינטריגות.

דילוג לתוכן