ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי: 22-28 בנובמבר 2019 – מזל קשת, גדי, דלי ומזל דגים

הורוסקופ שבועי: 22-28 בנובמבר 2019 – מזל קשת, גדי, דלי ומזל דגים

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 22- 28 בנובמבר 2019- מזל קשת, גדי, דלי ומזל דגים

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית: 22- 28 בנובמבר 2019 – מזל קשת, גדי, דלי ומזל דגים
קשת
לפנויים יש סיכוי לפגוש ולהיסחף, ואולי אפילו לדלג על שלב הביקורת המעכב. מפגש מקרי עשוי להוביל לתחילתו של סטוץ בלבד, וכדאי לא לבנות עליו.
טיפ השבוע: יש ביניכם כאלה המנסים להימלט מהתמודדות עם מציאות מטלטלת, ומביאים להקצנה את הרצון לברוח מאמיתות לא נעימות הגוררות אי-הבנות, חוסר כנות ומצבי רוח משתנים. מומלץ לשמור על פרופורציות.

גדי
הכוכבים סטורן-פלוטו במזלכם עשוי להעיד כי לא קל לכם ואולי אף עשויים לעבור מצב של משבר כדי לעמוד בזמנים, אך אין כל מקום לדאגה, בזכות נחישותכם, אתם עשויים להצליח.
טיפ השבוע: כניסת כוכב ונוס למזלכם לקראת המחצית השנייה של השבוע עשויה להגדיל את השפעתכם ואת הקסם שלכם. אתם מושכים ואטרקטיביים. נצלו זאת לקידום ענייני חברה וקריירה. שגרו בגרות ועוצמה שיסייע לכם.

דלי
כוכב מרס בבית הקריירה שלכם עד תחילת חודש ינואר 2020, עשוי להשפיע על מישור זה.
טיפ השבוע: חשוב לסגל פתיחות מחשבתית למצבים בלתי צפויים. הדרך הקיצונית המובילה לניתוק היא עוצמתית ומיידית, והיא עלולה לגרור תוצאות קשות לשני הצדדים. כדאי להמתין עם החלטות גורליות. הפגינו גמישות כלפי הסובבים ופעלו למען דיאלוג פורה עם בני הזוג ועם אלה מולכם.

דגים
אם יש לכם תחושה של פספוס ואי-שביעות רצון, מצבכם עומד להשתפר. שמרו על פרופיל נמוך אך ממוקד. המצב הכוכבי מסעיר את עולמכם הנפשי. בתוך כחודש אפשר פחות או יותר לחזור לשליטה. יש להימנע מסיכונים, למעט בביקורת ולא לייצר קונפליקטים.
טיפ השבוע: בית הקריירה שלכם מוקרן חיובית, עם זאת, שימו לב השבוע למצב של מסר כפול זה או אחר, שעלול להפריע למהלך חלק ותקין ולפגום בו.