ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי: 22-28 בנובמבר 2019 – מזל אריה, בתולה, מאזניים ומזל עקרב

הורוסקופ שבועי: 22-28 בנובמבר 2019 – מזל אריה, בתולה, מאזניים ומזל עקרב

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 22 – 28 בנובמבר 2019- מזל אריה, בתולה, מאזניים ומזל עקרב

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית: 22 – 28 בנובמבר 2019- מזל אריה, בתולה, מאזניים ומזל עקרב

אריה

אהבה: מישור זה דורש זהירות. כוכב ונוס מחייך אליכם עד יום שלישי השבוע, אבל בהמשך השבוע, עם כניסת ונוס למזל גדי, יודגשו בית הבריאות והעבודה שלכם. במהלך השבוע חשוב להיזהר ולנקוט זהירות בענייני תקשורת ונסיעות.

טיפ השבוע: יש לכם ראש פתוח, הרבה רעיונות ולא מעט מזל, והם יסייעו לכם  לעבור את התקופה הזאת בשלום. גלו זהירות וערנות לנעשה סביבכם.

בתולה

ענייני בית ומשפחה עשויים למקד את תשומת הלב שלכם במהלך השבועות הבאים. דברים חשובים בחיים עומדים על הפרק, וכדאי לפעול לפי תחושות הבטן שלכם. הדברים תלויים בכם, ברצינותכם ובנכונותכם להשקיע.

טיפ השבוע: כוכב מרס בבית התקשורת והנסיעות שלכם עד תחילת חודש ינואר 2020  – עלול להסעיר, להצית ולהוציא שלדים מהארון. השורה התחתונה: שמרו על דיסקרטיות.

מאזניים

אתם עומדים להיכנס לחודש שבו יש חשיבות גדולה לענייני תקשורת ונסיעות. בנוסף, תארחו אורחים ותתמקדו בהענקת יציבות וביטחון לחייכם.

טיפ השבוע: זכרו כי אתם עלולים להיקלע למצב של אי-נעימות מקצועית, בגלל מעורבות רגשית בעניינים שדורשים התייחסות רציונלית. לכן חשוב להקפיד להתחבר לאווירה סימפטית ואוהדת ולהתרחק מכל גורם מלחיץ.

עקרב

הסתיימו הרגשות הקיצוניים והתשוקות הכוחניות. זה הזמן לחפש קשר יציב שמעניק ביטחון. כניסת כוכב ונוס למזל גדי לקראת יום רביעי, שם תשהה  עד  20 בדצמבר, עשוי לעודד ולהשפיע על תקשורת ונסיעות.

טיפ השבוע: זוהי תקופה שבה יש אפשרות להכיר בן זוג מרשים, בעל סמכות ומעמד. שימו לב: חשוב לא להיכנס לעימותים עקרוניים ומתישים, שמרו על קור רוח.