ראשי » אסטרולוגיה-הורוסקופ, הוליסטיקה-כללי, הורוסקופ, תחזית אסטרולוגית » הורוסקופ שבועי: 17 – 23 בינואר 2020 – מזל סרטן, אריה ומזל בתולה

הורוסקופ שבועי: 17 – 23 בינואר 2020 – מזל סרטן, אריה ומזל בתולה

תחזית שבועית – הורוסקופ שבועי: 17 – 23 בינואר 2020 – מזל סרטן, אריה ומזל בתולה

תחזית אסטרולוגיה שבועית- הורוסקופ שבועי, מאת האסטרולוגית : חוה מזר.

לייעוץ בתשלום טלפון: 03-5731540 דואר אלקטרוני: chava3@netvision.net.il

הורוסקופ שבועי: תחזית: 17 – 23 בינואר 2020

סרטן
ענייני זוגיות ושותפויות עשויים להעסיק רבים מכם במהלך החודש הקרוב. מומלץ להיות נגישים תקשורתית, חברתית ואף רגשית. יש בכם כמיהה וגעגועים למשהו שחסר, וההתלהבות שבחידוש היא הדלק שלכם. מומלץ לגלות פתיחות, לאמץ את המוח להמציא, לתקשר וליצור.
טיפ השבוע: אתם מצויים בתנופה חסרת תקדים וחבל לקלקל דברים בשל חוסר רגישות. גלו ערנות לנעשה סביבכם.

אריה
מיקום השמש במזל דלי יעלה את מפלס האנרגיה שלכם. החודש הקרוב עשוי להדגיש ענייני זוגיות, משפחה, עבודה ושותפויות. קסם אישי וכריזמה יש לכם בשפע, וזאת תרגישו היטב גם בהמשך.
טיפ השבוע: ארגנו בילוי משחרר עם אנשים שכיף להיות איתם והפעילו את הקסמים שלכם כמו שרק אתם יודעים. חשוב שתנהגו בבגרות ותפעלו בהתאם למגבלות הקיימות.

בתולה
ענייני עבודה ובריאות יעסיקו אתכם עכשיו. המחצית הראשונה של השבוע עשויה להדגיש ענייני בית ומשפחה. כוחות מחודשים עשויים להתעורר לקראת המחצית השנייה של השבוע.
טיפ השבוע : בעבודה או בענייני בית ומשפחה אתם עשויים להימצא תחת לחץ רב ותחושו שעליכם להוכיח את ערככם. למרות אי-הנוחות שעלולה להצטבר בכם, כדאי שתנהגו בדיפלומטיות ותימנעו מעימותים.

דילוג לתוכן