ראשי » אנרגיות,חישה אנרגטית,אנרגיה רוחנית, הוליסטיקה-כללי, רוחניות » ההבדל בין המוח הימני לשמאלי

ההבדל בין המוח הימני לשמאלי

ההבדל בין המוח הימני לשמאלי

הידע שמגיע מהאדמה בא לידי ביטוי בטקסים הפותחים את הספרייה החיה שלה ומעוררים מתוכה את כל אותו הידע העמוק שקיים בה. האדמה מכילה ידע רב ביותר, ידע אדיר וגדוש שהגיע מאין ספור כוכבים, פלנטות, תרבויות ויקומים.

מזה זמן המשוער בלמעלה מ- 3000 שנה, היו מי שרצו להרחיק את האדם מן הידע העצום והמופלא בתוך שרשרת הזמן. חלק ניכר מהאיכויות הרבות של האדמה אינן זמינות ללא טקסים, חניכות ועבודות קודש המשלבות סמלים, שירה, ריקוד או תנועה.חלק מן התרבויות שרצו לשלוט במוחות שלכם באמצעות טרור והפחדה, לימדו אתכם לנוון את החלק הטקסי אשר עימו הגעתם לכאן והפכו אתכם לתפוחי אדמה הזוללים מזון מעובד חסר כל תוכן חי.

השחרור הגדול
האהבה היא שתשחרר את המין האנושי מהאונס שעובר עליו וזה קורה עכשיו. הילידים אדומי העור הם שומרי הטקסים והזמן והם אלו המחזיקים בידע מקודש זה. ישנם שערים רבים לאדמה, בדומה לשערי העיר העתיקה ירושלים. שערים המתעוררים רק כאשר מחוללים בפניהם עם חזון ותפילה. לידיים שלכם יש הרבה סודות ללמד אתכם. עבודת הידיים הינה שער קדוש של כוהנים ותנועות מיוחדות עם כלים כמו פעמונים, מצלתיים, צלצלים ועוד עשויים לעזור לכם בעבודת הריפוי שלכם על עצמכם ולשחרר את הדי אן אי הכלוא והמשועבד.

מצרים העתיקה
הכוהנים במצרים העתיקה השאילו ידע אשר השאירו כאן שבטים ותרבויות עתיקות שהיו מחוברים לאלים הקדמונים. אותם אלים פרשׁוּ בזמן אחד, ושבו בזמן אחר כדי להשלים את משימתם. אותם כוהנים חרוצים ישבו ועבדו על עצמם כדי להגיע לדרג שימצא חן בעיניי האלים, כי בסופו של דבר היו אלו האלים שהחליטו מי יהיה כוהן ומי לא. אותם אלים היו מחוברים לתבנית של אל אחד. האלים התרשמו עמוקות ממי שבא מדרג של אדם קדמון על הפתיחות וההסכמה להתעלות לדרג גבוה יותר. כשהם הבחינו שמשהו חסר הם החליטו להוסיף לדי אן אי שלכם את הגנים האלוהיים כדי ליצור צפיפות במוח האנושי אשר היה ער בחלקו הימני בלבד.

רוח וחומר, רגש ונשמה. מקור: ויקיפדיה ברשיון שימוש cc3-by-sa. אילוסטרציה: Franko Saringer

רוח וחומר, רגש ונשמה. מקור: ויקיפדיה ברשיון שימוש cc3-by-sa. אילוסטרציה: Franko Saringer

מח שמאל
דרגה מקודשת מחייבת התפתחות מוח ימין ושליטה מלאה בין המוחות. לצד מה שבני המין שלכם חושבים להישגים רוחניים אמיתיים ומאוזנים חשוב לפתח את המוח הימני, כי תודעת האחדות הייתה קיימת במלואה אצל יצורי הפרא שהיו כאן בזמנים ההם. אך אם חסרה לכם היכולת לפרש ולהבין מה שאתם חווים כיצד תוכלו להגיע להארה בצורה מודעת? לאחר מכן המין האנושי פיתח יתר על המידה את מוח שמאל ושכח את התבונה, או מחק חלקים ברצף של המוח הימני, וזה מה שהוביל לנֶתֶּק מתודעת האחדות והביא להתחלת השליטה על המין האנושי.

לאחד את המוחות
הצד הימני של המוח מסמל את המעגל או הגלגל ואילו השמאלי את המשולש. צד ימין של המוח מסוגל לתפוש שאנו כולנו רקמה אחת ומחוברים זה לזה והצד השמאלי הוא לוגי, הגיוני, מדעי או במילים פשוטות אחראי לאני היודע שהוא ניפרד. אך דבר אינו ניפרד באמת,זו רק אשליה לדוגמא:
היקום רוטט בתדרים שונים אך כל התדרים נעים ברטט מעגלי הסובב סביב צירו של היקום. האנרגיה נעה במהירות עצומה עד שהיא מדללת את דחיסותה ושבה למצבה האנרגטי המקורי. לאנרגיה יש מוזיקה שמימית, היא אינטליגנטית ומבינה שהאור והקצב תלויים זה בזה. בתהליך הריפוי האנרגיה יודעת לאן לפנות ומה לעשות, אך היא בסנכרון איתכם ורק אתם מנחים אותה לאן להגיע.

דורון אורסיאנו-ויטנר עוסק מזה שני עשורים בהכנת ‘תעודות זהות של הנשמה’ מאבחן ומיעץ באמצעות מעגל הצבעים האינדיאני וקריאה בקלפי טוטם בעלי החיים ע”פ הפילוסופיה האינדיאנית.

דילוג לתוכן