ראשי » אימון אישי-קואצ'ינג, הוליסטיקה-כללי, התפתחות אישית-הגשמה עצמית, מודעות עצמית, קואצ'ינג-התפתחות אישית » בינתיים- למצוא את עצמכם ואת האהבה

בינתיים- למצוא את עצמכם ואת האהבה

שם הספר: בינתיים- למצוא את עצמכם ואת האהבה שאתם רוצים
מחבר הספר : איינלה ונזנט
הוצאת ספרים: מטר
סוג כריכה: רכה
מספר עמודים : 206

תחום: אהבה עצמית, שלב הביניים, בינתיים, איינלה ונזנט, העצמה, מודעות, מטרה, מערכת יחסים, זוגיות, הצלחה, יעדים, הגשמה עצמית, התמודדות, אהבה, לחוות אהבה, לב, הכרה, פגיעות, אכזבות, אמת, אומללות, נפש, רוחניות, רוח, אהבה טהורה, אושר, העצמה אישית

תקציר : “כל החיים הם אהבה. אהבה היא המשמעות האמיתית היחידה בחיים. להיות בחיים פירושו שאנחנו דייריהם של בתי אהבה ונתיניהם של חוקי האהבה…בינתיים בעודנו לומדים על אהבה, אנחנו מצליחים לסבך בצורה לא מעטה את רוב הדברים.. הדבר היחיד שיכול לחלץ אתכם משלב הבינתיים הוא אהבה.”

בספרה רב המכר “בינתיים – למצוא את עצמכם ואת האהבה שאתם רוצים” פורשת המחברת איינלה ונזנט את תובנותיה באשר למשמעות החיים בהקשר של הגעה לאהבה עצמית ואהבה הזולת הטהורה, ומעניקה לקוראים הדרכה כיצד להניח בצד את הקשיים והמכשולים, את התפיסות המעכבות וההכרה הלא בהירה ולהתמקד בדרך לעבור את שלב הביינים של ה- “בינתיים” של למידת האהבה והבנת משמעותה וחשיבותה ולעבור לשלב טיהור העצמי, הכרה, מודעות והבנה שיוביל למציאת אהבה טהורה.

בתהליך אותה עובר הקורא עם המחברת הוא מתוודע לאופי העבודה העצמית הנחוצה, ניקוי מרתף המכשולים מן הילדות והקשיים האצורים בזיכרון, הבעה עצמית, שחרור מן הפחד, בחירות נבונות, חיבור לרגשות, צרכים אישיים ואישיותיים, ציפיות כוזבות, דפוסים מזיקים ועוד המיועדים להביאו לשלמות ומוכנות להכניס לחייו אהבה עצמית ואהבת האחר שהינה אהבה שלמה ומלאה, טהורה ומודעת.