ראשי » אורה סומה-ריפוי בצבע, הוליסטיקה-כללי, רפואה משלימה » ארבעת הבקבוקים – אורה סומא

ארבעת הבקבוקים – אורה סומא

ארבעת הבקבוקים – אורה סומא

שיטת האורה סומא היא שיטה המאבחנת ומטפלת בבעיות באמצעות צבעים וריחות ומבוססת על עקרון הצ’אקרות בגוף. השיטה הינה טיפול משולב לריפוי רוחני וגופני שבה המטופל בוחר צבעים של כמאה בקבוקוני תמציות צבעוניים ובאמצעות שימוש בהם להרחה ומריחה על הגוף באופן שמסייע להילה (אאורה/אורה) האנרגטית שלו, הוא מחזק את את גופו ורוחו באיזון שמסלק את תחלואיו הפיזיים והנפשיים. מקור השיטה המכונה גם שיטת האאורה סומה (אורה סומא Aura Soma) היא בכירופדית וויקי דבור וואל.

ריפוי בצבעים- אורה סומא. מקור: ויקיפדיה ברשיון שימוש חופשי. צילום: harunoakatuki

ריפוי בצבעים- אורה סומא. מקור: ויקיפדיה ברשיון שימוש חופשי. צילום: harunoakatuki

בשיטת אורה סומא מתבקש המטופל לבחור ארבעה בקבוקים המכילים תמציות שונות, כאשר בחירת המטופל מעידה באופן סימלי לפי סימבוליות רוחנית של הצבעים שנבחרו על הבעיה ופתרונותיה האפשריים ברמה של הצ’אקרות:

הבקבוק הראשון אותו בוחר המטופל משקף את הצבע שאליו נמשך המטופל באופן העמוק ביותר ולכן הוא נחשב בקבוק הנשמה והמהות- בקבוק זה מאפשר לנו להכיר את הנפש באופן עמוק, להבין את ייעודה ומטרתה הרוחנית בחיים ואת הנתיב הנכון להארה, הגשמת הייעוד שלנו והאופן שבו נוכל להגשים את קיומנו בחיים. הבקבוק מכונה בקבוק הנשמה או בקבוק האורה האמיתית- או בקבוק הייעוד.

הבקבוק השני- בקבוק האתגר, המגבלות והיכולות המצויות בנו. בקבוק זה מסמל היכן וכיצד מצויים בעברנו מכשולים בנתיב הרוחני של נשמתנו, ומה הם הקשיים והמחסומים, ההרגלים והתבניות המזיקות שבחיינו שמהם אנו נדרשים להרפות על מנת לעלות על הנתיב של הזרימה והעשייה, של העומק וההבנה באופן שיהפוך את הקשיים והמכשולים למתנות שיעטרו את חיינו, ממכשולים להצלחות ושימוש מושכל ומוצלח ביכולות.

הבקבוק השלישי- של המציאות העכשווית. הבקבוק של הזמן הזה, ההווה, ההוויה של הקיום ברגע הזה. בקבוק זה מבטא את המודעות הגלויה של המטופל ואת התת מודע שלו בהווה באופן המתאר את המצב האנרגטי של המטופל במישור הנפשי- רוחני.

הבקבוק הרביעי- בקבוק העתיד והפוטנציאל. בקבוק זה מייצג את הנתיב הרוחני האנרגטי שאליו נשמתו של המטןופל שואף, אליה היא כמהה ברמת ההגשמה העצמית, הייעוד והמטרה של המטופל מבחינת הגשמתו העצמית הרוחנית. הבקבוק מסמל את מהות העתיד החיובי והחדש הצפוי למטופל. המטופל בוחר בבקבוק זה המהווה המשך טבעי של החיבור בין עברו וההווה שלו באותה נקודת זמן.

תגיות: