ראשי » אירידיולוגיה, רפואה משלימה » אירידולוגיה- אבחון בריאותי בקשתית העין-ש.תמיר

אירידולוגיה- אבחון בריאותי בקשתית העין-ש.תמיר

שם הספר:  אירידולוגיה- אבחון בריאותי בקשתית העין

מחברת : ד”ר שלומית תמיר

מספר עמודים : 222

סוג כריכה:  רכה

תחום : שיטת האירידולוגיה, אבחון אירידיולוגי, אנטומיה של העין, שיטות ריפוי תזונתיות, צמחי מרפא, מלחי שוסטר, תורת התשאול האירידיולוגית,

 

תקציר: בספרה אירידולוגיה- אבחון בריאותי בקשתית העין מתארת המחברת ד”ר שלומית תמיר- את שיטת האירידולוגיה- אבחון של ליקויים בריאותיים באמצעות בחינה מדוקדקת של קשתית העין.

הספר מתאר את השיטה וייחודה, מעמיק באנטומיה של העין לקורא ההדיוט בתחום ומעניק התבוננות מעשית על אופי אבחון חסינות האדם בפני מחלות, חלוקת הקשתית על פי האיברים ומערכות גוף האדם, איזורי הקשתית וסימנים בקשתית העין.

לאחר שהד”ר תמיר מתארת את מערכות הגוף והליקויים הנפוצים בהן וביניהן את מערכת סילוק הפסולת, את מערכת העור, המערכת הלימפתית ומערכת הדם, מערכות הרבייה, השלד, השרירים ועוד, היא עוסקת בפרק החמישי במוח. הפילוסופיה מאחורי המוח כאיבר המורכב ביותר, מבנהו ותפקוד, זיכרון אנושי, ובאופן מעשי תיאור כיתד מרכזי המוח ממופים במפת קשתית העין.

עוד מתארת המחברת שיטות טיפוליות המתלוות לשיטות האבחון באירידולוגיה- שיטות תזונתיות נטורופתיות, צמחי מרפא, מלחי שטרסלר ומעניקה לקורא התבוננות על תורת התשאול האירידיולוגית.

 

תגיות: ,
דילוג לתוכן