ראשי » הוליסטיקה-כללי, רפואה טבעית, תזונה-דיאטה » אוסטרליה: הורים נגד חיסון ילדים

אוסטרליה: הורים נגד חיסון ילדים

לאחרונה יש באוסטרליה עליה של 600% במספר ההורים המסרבים לחסן את ילדיהם

לפי נתוני משרד הבריאות באוסטרליה, יותר ויותר הורים באוסטרליה מסרבים לחסן את ילדיהם בסדרת החיסונים שהייתה מקובלת שם. יש עליה של 600% במספר המסרבים, בעוד שמשרד הבריאות שם מנסה לשכנע אותם לחזור לסדרת החיסונים. כך, הרבה הורים באוסטרליה לוקחים אחריות על בריאות ילדיהם ולא מוכנים להלעיט אותם עם כל החיסונים של הרפואה המודרנית. ההתאחדות הרפואית באוסטרליה פרסמה מנשר בן 20 עמודים המדבר בשבח החיסונים, כדי לשפר את התפיסה לגבי בטיחות החיסונית.

אבל, למרות כך שבאוסטרליה יש הרבה כבשים, אנשים שם הם לא עדר. הם לא מוכנים לקנות את זה. הממסד נכנס לפאניקה. גם באוסטרליה יש עמותה נגד חיסונים והתקשורת, לעיתים קרובות, מתעלמת ממחקרים המדברים על נזקי חיסונים. למיטב ידיעתי, זהו המצב גם בארץ. קריינים ועורכי חדשות בטלוויזיה וברדיו מצטטים לרוב דברי הממסד הרפואי. אני מניח שאין כמעט איש מהם שקרא מחקרים מדעיים המדברים בפרטי פרטים על נזק אפשרי של החיסונים למוחם של התינוקות, נזק הנובע מכך שבחיסונים יש חומר מכיל כספית בשם תימרוסול או תוספים אחרים רעילים, שמטרתם לעורר תגובה חזקה של המערכת החיסונית.

לדברי דוברת העמותה נגד חיסונים באוסטרליה, חובה לידע את האנשים על סיכוני החיסונים – הגרוע מכולם הוא אולי אוטיזם. כבר לפני שנים מספר, פורסם בעיתוננו מידע שהחתום עליו היה עורך דין, בנו של רוברט קנדי. היה זה כנס סגור לקהל ולעיתונאים ובו נמסר על נזקים רבים, בעיקר אוטיזם או הפרעות קשב ולמידה, שהחלו אצל תינוקות ממש מיד אחרי קבלת חיסון משולש. הדעה בין המדענים הייתה שהאשם הוא בכספית, תימרוסול, תוסף רעיל המוכנס לחיסונים כדי לגרות את המערכת החיסונית לפעול. בלעדי חומר זה, הגוף לא היה מתייחס כלל למעט וירוסים מומתים שהוכנסו לחיסון. אז, חברת תרופות שייצרה חיסונים עם תימרוסול הפסיקה לייצר חיסונים עם כספית ולשווקם בארה”ב וקנדה. את כל המלאי הישן, המורעל עם כספית, הם מכרו לארצות העולם השלישי. מעניין לברר אם בשעתו, במסגרת חיסול המלאי, גם ישראל הוכנסה זמנית למסגרת של מדינת העולם השלישי!

מקורות

Thursday, December 06, 2012 by: Jonathan Benson, NaturalNews
Vaccine myths unraveling: 600 percent increase in number of parents refusing http://www.naturalnews.com/038239_Australia_vaccinations_parents.html#ixzz2EFbX3G8x
http://www.3aw.com.au
vaccinations for their children (Australia)
Sources for this article include:
http://www.3aw.com.au
http://www.naturalnews.com

 

* האמור במאמר זה אינו בגדר ייעוץ או מרשם רפואי אלא מידע שהופיע בעיתונות מדעית או ברשת האינטרנט. על מי שנזקק לטיפול, יש לפנות לרופא או תזונאי, בהתאם למצבו.

מאת: ד”ר מרדכי הוכברג Ph.D, תזונאי. מתוך כתב העת “תזונה פלוס“. לרכישת מנוי, התקשרו 08-9407466

דילוג לתוכן